Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elviheti e az apa a gyermeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviheti e az apa a gyermeket a tudtom nélkül nyaralni?

Figyelt kérdés
Vagy kérnie kell a beleegyezésemet? Ha kell, de mégsem teszi, akkor én mit tehetek?
2010. máj. 13. 13:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14:20-as, amikor láthatáson van a gyermek, az édesapjával van, azt az időt kapja meg a bíróságtól. Egy apa ugyanúgy a legjobbat akarja a gyerekének mint egy anya... abban az időben anyuka kicsit pihenhet, feltöltődhet. Semmi számonkérési joga már az elvált férjével kapcsolatban nincs, ahogy annak sem a volt feleség felé. Jó lenne ezt végre felfogni, mert könnyű itt hatásos mondatokat írogatni.
2010. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%

ma 14.50 elmondott mindent!


Csak annyit tudok tanácsolni, hogy lépj végre tovább a válásodon.

Az apja a gyereket ugyanúgy szereti és ugyanúgy vigyáz rá, mint a válás előtt.

Ha a válást megelőzően megbíztál benne (gyereket szültél neki, tehát feltételezem), akkor ne most találd ki, hogy nem bízol apukában.


Abban az időben, amikor nála van láthatáson a gyerek, oda viszi ahova csak akarja.

És akkor mi van ha asztmás??? Szerintem apuka ugyanúgy be tudja adni a gyógyszert, tud rá vigyázni mint te.

Hidd el nélküled is megoldják. Nem kell fogni a kisfiad kezét!! Fogja az apja, ha vele van!

2010. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Elviheti.
2010. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

14:05-nek: "exed új nőjén járjon az agyad..."

Te kis okos-tojás! Te nem féltenéd a gyereked? Ezek szerint neked teljesen mindegy, hol van csak ne veled legyen, hogy ki tudd pihenni magad! Milyen aggódó szülő vagy te?

2010. máj. 13. 15:56
 15/24 A kérdező kommentje:
Ez már sok!!!! Az okosoknak: ÉN adtam be a válókeresetet, vagyis ÉN NEM akartam már vele élni, tehát már "túlléptem" a váláson! Milyen emberekkel (tisztelet a kivételnek!)vagyok körülvéve? Már az is baj, ha aggódik egy anya a gyermekéért? Milyen anyák vagytok ti, akik azt kérik, hogy ne foglalkozzak a gyermekemmel? Ti mit tennétek, ha minden egyes láthatás után betegen jönne vissza a gyerek? Meghúznátok a vállatokat és minden rendben? Én nem a besavanyodott, megkeseredett, nemtörődöm szülők közé tartozom!
2010. máj. 13. 16:01
 16/24 anonim ***** válasza:
55%

"Én nem a besavanyodott, megkeseredett, nemtörődöm szülők közé tartozom!"


NEM, te azok közé a - eléggé el nem itélhetö - nök közé tartozol, akik minden erövel azon vannak, hogy a gyerek ne érezhesse jól magát az apjával, csak mert te elváltál töle.

Az apának JOGA van a láthatási idöben oda vinni a gyereket, ahová akarja, olyan társaságban, amilyenben jónak látja, ebbe NEKED nincs beleszólásod.


Ha a látogatások után beteg a gyerek, akkor lehet, hogy csak azért, mert fél a balhétól, amit TE csapsz a gyereknek, mert jól merte magát érezni nélküled.


Az, hogy az újabb kapcsolatnak van rendörségi aktája, nem sokat jelent, elvégre az emberek változnak, de az akták maradnak. Ha a volt férjed szerint ez a nö megfelelö társaság neki meg a gyereknek, akkor neked semmi közöd hozzá. (Arról meg nem irsz, hogy mi miatt van az akta - ez lehet pl. olyan apróság is, amit saját magadnál csak "kis botásnak" minösiténél).


Nem tudom, mekkora a gyerek, de jobb lenne, ha TE az ö és nem a saját érdekeidet néznéd.

2010. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%

Azért mert te váltál el tőle,nem azt jelenti,hogy a gyerekétől is elszakíthatod.

Sőt,csak hogy tudd,elég pocsék anya vagy,hogy tönkreteszed a gyerekkorát a fiadnak a hisztériáiddal.

Sőt megkockáztatom a gyerek azért beteg ha hazamegy,mert nem akar hazamenni,nem meri elmesélni az élményeit(vagy ha igen cirkusz van belőle),szóval a stresz betegíti le.Nem az apjával töltött nap.

Gondolkodj,változtass,mielött elveszíted a gyerekedet!Egy 8-10 éves gyerek már nem átverhető,látja az igazságot...még azt is,amit a felnőttek sokszor nem mondanak ki.

Ha haragszol az újnőre,mert ugye ő mosolyogva tud elkölteni a gyerekre annyit egy nap alatt,mint a heti konyhapénzed,akkor gondold át:mond a gyereknek,hogy milyen jó,hogy Erzsike is szeret téged,én is örülök,hogy ilyen jóban vagytok.Meglásd még azt is elmondják ezek után(mert a gyerek elmondja ezt Erzsikének),hogy hova viszik nyaralni...

2010. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%
Ne haragudj, támadsz itt mindenkit, de eszedbe sem jut elgondolkozni a válaszokon. Csak az eltiltáson meg az új nőn jár az eszed. Teljesen korrekt válaszokat kaptál, amik helytállóak, az hogy nem tetszik, még nem jelenti, hogy nem tökéletes vélemény. Talán máskor ne ilyen képet mutass magadról és nem ez lesz rólad az emberek véleménye és félreértés ne essék, én eddig nem válaszoltam neked, ez az első hozzászólásom.
2010. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem elviheti nyaralni az apa a gyereket. Miért írod azt, hogy előtérbe helyezi az élettársa gyerekét, mikor éppen ezen akadtál ki, hogy a Ti közös gyereketeket akarja éppen nyaralni vinni?

Én is külön élek a férjemtől, de én az egyéves kicsi lányunkat is odaadom neki ottalvósra, mert a gyerekek igazán nem tehetnek arról, hogy mi nem tudunk zöldágra vergődni egymással. Nekik igenis fontos az apjuk, és soha nem sugallom nekik azt, hogy apa ilyen, olyan, amolyan.

2010. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%
Az utolsó válaszoló előtt le a kalappal, ilyenkor nem szégyenkezem a női viselkedés miatt :) Végre valaki, aki hasonlóképp gondolkozik :):)
2010. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!