Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet ezt fájdalommente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt fájdalommentesen végigcsinálni?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves kapcsolatom, benne egy kisgyerekkel. Fontos dolgokban nem értünk egyet, sokminden megváltozott, és legszívesebben elmennék. Nem veszekszünk, próbálkozunk, de már nem megy, úgy érzem. Megismertem valakit, akivel jobban összeillünk, közös életet szeretnénk. De nem akarom bántani a páromat...

Neki is van gyermeke, és bűntudatom van. De nagyon megszerettük egymást. Szerintetek?


2010. ápr. 30. 07:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Sajnos az, hogy sokmindenben nem értünk egyet, az arról szól, hogy ezidáig nem jutott eszébe, hogy elvegyen, pedig szépen elvagyunk...més mindig nagy vágyam volt... És a második babánkat ő nem akarta. El kellett vetetnem, pedig én nem akartam! és akkor még nem volt a másik férfi, tehát tőle volt. Idegennek érzem, fáj. Párterápiát ajánlottam, nem hajlandó...
2010. ápr. 30. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!