Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok semmit végigcsinálni?

Figyelt kérdés
Lehet, komolytalannak látszik a kérdés, de tényleg komolyan gondoltam. Soha nem tudok semmi végigcsinálni. Folyton rendetlenség van, pedig szeretem a rendet. Szeretek írni, de egy idő után abba is beleunok. Ha valamibe belefogok, azt jól csinálom, a maximumot hozom ki magamból és általában gyorsan a legelsők között is találom magam, de megunom és félbehagyom. Nem tudom, miért van ez… Van még valaki így ezzel? Lehet tenni valamit ellene? Én már sokszor próbáltam nekivágni egy dolognak hogy „most aztán tényleg végigcsinálom”, de mindig belebukok. Az élettel szemben is elég semleges vagyok… Nem vagyok depressziós meg ilyenek, csak épp nem érdekel, látom h. vége lesz és kész. Most már egyre inkább csak sodródom az eseményekkel, és szeretnék tenni ellene, de még fogalmam sincs, hogyan tudnám magam rávenni arra, hogy tegyek valamit, mielőtt még annyira összeomlik körülöttem a világ, hogy már nem tudom rendbe tenni.
2010. ápr. 5. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
detto ilyen vagyok:D komolyan mintha én irtam volna. Ugy gondolom hogy ez nem baj. 17 évesen nem hinném hogy meg fogok már változni. Már most tudom hogy nem sok jövöm van de majd lesz valami. Carpe diem
2010. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nyugi én is ilyen vok..xD

az a baj hogy türelmetlen vagy..:]

hamar beleunsz a dolgokba egy idő után.

nem mindig lesz ez így..:D

2010. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

utolsó vok:D

most még csak próbálgatod magad hogy mi hogy megy neked

és ez jo buli de majd megtalálod azt a elfoglaltságot melyet majd végig tudsz csinálni mert szeretni fogod..:]

2010. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kitalálom, ikrek csillagjegyű vagy. Ha ez tényleg így van, nem fogod kinőni azt, hogy egyszerre több dolgot csinálsz és azt sem, hogy hamar megunod a dolgokat. Viszont idővel ha felnősz, megtanulod majd, hogy vannak dolgok amiket nem lehet félbehagyni. Én még mindig ilyen vagyok 34 évesen és az anyósom is ilyen, aki szintén ikrek. Mindig pörgünk, iszonyatos lelkesedéssel vágunk bele minden újdonságba, de nagyon kínkeservesen, szenvedve visszük végig mikor már elvesztettük az érdeklődést.
2010. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én kos vagyok mégis ugyanilyen:)még az aszcendensem sem ikrek XD
2010. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, de már megváltoztam.

Nálam ezt a maximalizmus okozta, ahogy te is írod.Ha valamit elrontottam, máris abba akartam hagyni, mert nekem ez nem megy. Lehetett ez sport, suli, hobby. Persze az egyetemet, bár gondolkoztam rajta, de azért nem hagytam ott, túl sokat fektettem már bele ahhoz.


később az változott meg, hogy egyszer egy valamit, amit előtte már egyszer abbahagytam újra megpróbáltam, és nem hagytam rögtön abba(tánc), aztán persze sok gyakorlás után ment. Szóval ekkor rájöttem, hogy senki se tökéletes, és hogy idétlenkedünk, és követünk el hibákat, de azok arra valók, hogy fejlődjünk általa.


Persze most is van olyan, hogy ideiglenesen csinálok valamit, mert én szeretem a változatosságot, és inkább szeretem magam több mindenbe is kipróbálni.De ez olyankor van, amikor a kezdetén is tudom, hogy csak x ideig fogom csinálni.


Én azt tanácsolom, gondold át, hogy neked is a maximalizmusod okozza-e. Ha igen próbálj valmi sikerélményt keresni olyanba, amibe nem gondolnád hogy el tudsz érni valamit, és akkor te is meglátod, hogy ha valamibe nem mi vagyunk a legjobbak, akkor is foglalkozhatunk vele, és fejlődhetünk.

2010. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!