Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet ezt fájdalommente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt fájdalommentesen végigcsinálni?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves kapcsolatom, benne egy kisgyerekkel. Fontos dolgokban nem értünk egyet, sokminden megváltozott, és legszívesebben elmennék. Nem veszekszünk, próbálkozunk, de már nem megy, úgy érzem. Megismertem valakit, akivel jobban összeillünk, közös életet szeretnénk. De nem akarom bántani a páromat...

Neki is van gyermeke, és bűntudatom van. De nagyon megszerettük egymást. Szerintetek?


2010. ápr. 30. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintünk?

EZt neked kell eldöntened!A te életed.Te tudod hogy akarod leélni az életed

2010. ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Fájdalommentesen akkor lehet, ha ő is így gondolja.

Le kell ülni, és felnőttek módjára megbeszélni vele az egészet. De én nem mondanám el, hogy van már más. A férfiak önzővé válnak, ha megtudják, hogy van versenytárs. Akkor már csak azért is k akar majd sajátítani.

Egyszerűen mondd el, hogy ideje befejezni a kapcsolatot, és ezt ő is tudja. Szakítsatok békében, költözz el, és utána már jöhet az új kapcsolat.

2010. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sem nekünk kell ebben a helyzetben dönteni és vedd figyelembe, mi mégis csak idegenek vagyunk és nem élünk a ti életetekben. Habár, azt szokták mondani, hogy egy kivülálló jobban látja a dolgokat néha, mert tisztábban látja a dolgokat. DE, a te esetedben nem sok mindent tudunk! Ennek ellenére az én véleményem, vagy szerintem mindig minden esetben az a legtisztább, ha elmondjuk mit érzünk, ebből nem lehet baj! legalábbis nem akkora, ha még hazudunk vagy titkolózunk is mellé. Szóval, játssz nyilt lapokkal és mondd el a férjednek mi a helyzet. mondd, hogy ti megpróbáltatok mindent, de sajnos ez már nem működik minden erőfeszités ellenére sem. Ugyanakkor nyugodtan közöld vele, hogy van valaki más is az életedben. Szerintem, ha ennyi idő után is jól kijöttök és megtesztek mindent a kapcsolatotokért, akkor biztosan ő is megérti majd, ráadásul neki is jár az új élet!
2010. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy kicsit Csernus-féle szöveg lesz:


Szerintem akkor nem fájdalmas (annyira) egy kapcsolatnak véget vetni, ha úgy lépnek ki belőle, hogy MÉG nincs a másiknak leendő kiszemeltje. (ezt tapasztalatból írom) Akkor jobban el lehet fogadni / fogadtatni a másikkal a döntést. Viszont ha úgy szállsz ki a kapcsolatból, hogy rögtön ott egy másik...pff... azt én személy szerint nagyon nem komálom, sőt inkább rühellem az ilyen típusú embereket. ... ezzel a földig le tudod alázni a másikat, és egy életre "megnyomorítod".


Ha véget akarsz vetni a kapcsolatodnak, akkor úgy tisztességes, (hogy akkor szólsz mikor gondod van, vagy amikor érzed, hogy lapos, és nem a sz@rban tespedve várva a másik herceget-bocs de ezt nem tudom cukormázzal tálalni) hogy különköltözöl, és egy jó ideig egyedül maradsz....

2010. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
az utolsonak teljesen igaza van.
2010. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Ezt sajnos csak fájdalmasan lehet átélni :( De szerintem az az új csávó kéne neked különben hány éves a gyerek?
2010. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Sehogy!

Lehet is bűntudatod. Az, hogy az életreszolóra kötött (hiszen 15 éve tat és gyermekkel áldott) kapcsolatod ide jutott, abban Te is vastagon benne vagy. Az élet Neked most bekínált valakit aki már csak attól is vonzó, hogy más. De ha annyira rossz a régi, akkor miért csak most mernél szakítani? Tisztességtelen eljárás. Az igazi szakításnál mindkét fl magára marad és akkor utólag lecsendesedve még belátható az is hogy javítható a kapcsolat. A Párodat és kapaszkodja meg a Gyereket is megnyomorítod! Mit tettél azért, hogy ne itt tartson a közös életetek? Van róla fogalmad mekkora fájdalmat okozol a saját gyermekednek és annak az embernek aki 15 év alatt minimum a legjobb barátod lett? Hiszen vszinű ,hogy felnőtt életed leghosszabb időszakát vele összekapcsolva élted le és nincs a földön más aki úgy ismerne mint Ő.Tehát ha nem rúgott, vágott ,ordított, alázott 15 éven át és eddig békében éltetek, csak most már uncsi,akkor javaslom, hogy tiszteld meg a Párodat és a Gyerekedet azzal, hogy a jelenlegit próbálod megmenteni és nem a könnyebb utat választva lelépni. Párterápia.

2010. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne a gyerek azt mondanám menj. De meg azért mégis 15 év az 15 év. Nem veszekedtek de nem értetek egyet dolgokban. Hát ilyen előfordul. Ráadásul azt is vedd figyelembe, ha esetleg elhagyod végleg, akkor vajon a másik férfi is hajlandó veled eggyütt élni, vagy csak pár alkalmas lennél. Mert ha az utóbbi, akkor nem lesz se ez, se az, és egyedül maradsz, természetesen jogosan és megérdemelten. Lehet hogy az új pasival jól kijössz, de lehet 3 hónap után rájössz hogy a-a, valahogy mégsem olyan jó amilyennek elképzelted. Akkor mit fogsz csinálni? Mész vissza könyörögni?
2010. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mekkora baromság azt állítani, hogy csak mert valakik hosszú ideje élnek együtt, már nem lehet szakítani, és harcolni kell. Dehogy kell. Ha nem működik, minek boldogtalanul tovább élni együtt? Az a legrosszabb választás. Egyébként érdekes felvetés, hogy "ilyenek a nők", elvégre pont a férfiak(egy része) olyan, hogy ha lát egy puncit, aki jobban néz ki a barátnőjénél, és megiszik mellé két sört, már felejti is el a nagy szerelmet. Szóval ez nem férfi-nő dolog, hanem EMBER.

Viszont senki sem kellene, hogy boldogtalan kapcsolatban éljen, akkor sem, ha 1 hónapja tart, akkor sem, ha 40 éve.

2010. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2010. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!