Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válló okként szerepelt e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válló okként szerepelt e valakinél a konyha birodalmában való tartozkodás, vagy beleszólás?

Figyelt kérdés

Nálunk és a családba is a legtobb egymáshoz feszülés a fözés körül a kaja kiválasztása a fő probléma.

Ki főz? Miért nem főz? Beleszól a főzésbe, zavarja a főzést. Miért ezt főzte miért nem azt? miért válogat? Mért nem rak rendet a konyhába maga után? Stb... Bár az evés elég központi nálunk, de nemrég az a bejelentés egy családtagtól, hogy a főzés válló ok elgondolkodtatott. Tényleg? Vállt már el valaki ilyen okból kifolyólag. Én gyerekkoromból arra emlékszem apám folyton beleszólt a főzésembe. Bármit csináltam, nem volt jó neki. Végül hozzávágtam a lábost hogy fejeze be a főzést. A férjem elcsodálkozott ezen, hogy a családba a főzésbe való belekontárkodást válló oknak minősítette a rokonom. Ezt ő ellenezte. Együttélésünk során az utobbi hónapokba nála is elhangzott ez a mondat. Másoknál mi volt a válló ok? És valóban vált e valaki a miatt, hogy a másik nem úgy viselkedik a konyhába ahogy elvárják tőle?


2010. ápr. 28. 11:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű embereknél lehet válóok, ahol a konyha és a "Tv-szoba" a legfontosabb élmények egyike az életben.
2010. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehett válló ok :D A kalya ki vállasztása az eggyik leg nagyob meg olddanddo fel adatt minden kapcsolatba
2010. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%

"Persze, hogy lehett válló ok :D A kalya ki vállasztása az eggyik leg nagyob meg olddanddo fel adatt minden kapcsolatba


A szavak nyolcvan százaléka, hibásan van leírva. (nem elgépelve) Ha az asszony, így írna én biztos kiraknám.

2010. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13:55 nem vetted tőle a poént?:)
2010. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: van neked valami halvány fogalmad arról, mit jelent a szó: IRÓNIA. Tudtam, hogy humortalan idióták járnak ide :D Na gyere, kaffogj még egyet te nagyonokos :)
2010. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akarom mondani utolsó előtti
2010. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak annyit az egészhez: aki akar, az mindenbe bele tud kötni, mindenen tud a társával veszekedni, DE ahhoz, hogy elválasszanak, nem kell válóok, elég annyi, hogy nem tudnak a felek többé együtt élni, a kapcsolatuk megromlott.
2010. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyezetek meg egyik nap egyikőtök főzz a másik csak akkor megy a konyhába ha mossogatni kell, és válltsátok egymást.

A többi házi munkában is lehet egy hasonló napirend.

2010. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!