Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kié a szülésemről készült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kié a szülésemről készült felvétel? Mit tehetek ha nem kapom vissza?

Figyelt kérdés
Mikor az exem elköltözött, magával vitte a gyermekünk születéséről készült felvételt. Különben hais-műtét lett belőle, de a felvételen minden látszik. Sztem nagyon intim dolog és elsősorban rám tartozik.Max hármunkra a gyerekkel.Akkor nem gondoltma, hogy más is a közelébe juthat.:(:(Az Exem egyenesen az új partnere lakására vitte. Gondolom annyira nem pervezek, hogy nézegessék, de nagyon zavar, hogy náluk van.
2010. ápr. 28. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok túlzott haragba kérd vissza tőle, mondván ezek a te intim képeid. Amúgy meg nem sokat tehetsz érte. Bátyám mikor elvált a felesége az összes róluk készült és gyerekről készült képet elvitte. Egyetlen képet hagyot ott a gyerekről. Akkor lehet pereskedni vagy feljelentést tenni, ha valóban láthatóan mások által tanuként halhatóan visszaélt a képekkel.
2010. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem akarja ő azt a felvételt, mivel ez inkább a nőknek érdekes, nyugodtan visszakérheted, szerintem a nő sem túl boldog tőle, h nála van....egyébként nem csak véletlenül vitte el?
2010. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy inkább pont a nőtől kérd el, biztosan nagy örömmel fogja kivágni a lakásból, mint cicát kakilni :)
2010. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, hogy ennek nálad lenne a helye, hiszen te vagy látható rajta teljesen fedetlenül, nem az exed, így téged illet meg a jog, hogy eldöntsd, kinek mutatod meg.
2010. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezek a felvétel dolgok mindig bajosak, nekem anyósomék videózta, mikor a gyerek egy napos volt, ill. pár órás, válunk, ők haragban velem, nekem nem adták oda a felvételt, de ők már végigmutogatták az egész családnak, barátoknak...nekem ez se etsett túl jól, egyrészt h hullafehéren, kimerülten levideóztak és másoknak mutatnak előnytelen felvételt rólam és nekem még fel se ajánlották a másolatot sem, pedig a fiam egy napos rajta
2010. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erkölcsileg a tied, jogilag az övé :( Legközelebb ne hagyd magad intim helyzetben levideózni, vagy ha igen, azonnal vedd magadhoz és helyezd biztonságba a felvételt úgy, hogy rajtad kívül más ne férhessen hozzá. Egyébként én is az új nőtől kérném vissza. Tutira örül majd, hogy megszabadul tőle. Ha nem kapod vissza a felvételt, sajnos nem tehetsz semmit, semmivel nem tudod bizonyítani, hogy nála van.
2010. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem röviden megfogalmazva, tárgyilagosan kellene megértetni velük, hogy ez egy intim felvétel, úgy kéred, hogy kezeljék vagy adják oda neked. Nem tudom, jogilag nem ütközik-e személyiségsértő kategóriába? Valószínű.Így ha a válás még folyamatban van, fel lehet hozni ezt is. Csak ezért nem indítanék pert, de mindenki maga tudja.

A rokonoktól viccesen megkérdezném, ha véletlenül találkozunk, hogy tetszett nekik, mert Te még nem is láttad.:) Ők is, minden normális ember érzi, hogy ezzel saját magukról állítanak ki bizonyítványt a mutogatók. Egy szülő nő meg úgy néz ki, ahogy, páran ilyet is láttak. Szerintem ne érezzétek magatokat kellemetlenül, próbáljátok az érzelmi oldalát visszatartva felfogni, hogy valószínűleg sokan csak úgy nézik, mint egy tanfilmet, vagy meg se nézik, vagy csak illedelmességből beteszik míg ott van az anyós de igazából nem ott járnak a gondolataik. Lehet, hogy vannak, akik meg együttéreznek veled, és csalódnak a mutogató rokonságban, szóval mindenki a maga karaktere szerint reagálja le magában. De a legtöbben 3 nap és mással foglalkoznak. Mert mindenki a saját probl-val van elfoglalva.

És ki tudja, mi sülhet még ki belőle? (Nem akarok perverzkedni, de mi van, ha valakinek megtetszik az alakod pl., vagy azt látja benne, hogy ez a nő gyereket szült neki, így is, nekem megtenné-e? Hát nekem a jó oldaláról max. ennyi gondolatom született, még ez is egy lehetőség...)

11.44-nek is gondoltam a választ.

2010. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Sajnos azt hiszem szándékosan vitte el, bár nem feltétlen rossz szándékkal.( a gyerek miatt a magáénak érzi). Sztem az utódom nem is tudja, hogy náluk van:) Nem túl inetelligens ezért ha nem kell én sem világosítom fel, mert képes visszaélni vele. Különben én még a fényképezéshez is úgy áltam mindig, hogy menekültem.15-30 éves koromig jó ha 5 képet hagytam magamról készíteni (most már sajnos) mert annyira nem tetszettek a végeredmények és alapból nagyon szégyenlős vagyok. Ezt az eseményt is csak a hormonok hatására és a Párom rábeszélésére "engedtem" (inkább beletörődtem) emléknek elkészíteni. ....és még tényleg nem láttam,mert érzelmileg nem voltam rá kész.Tehát arról is csak sejtéseim vannak mi látható és mi nem. Attól tartok, hogy majd a 6 éves Kislányomnak akarja az apja "családi" filmezés keretében bemutatni, h. hát nézzük már meg hogyan születtél kis Drágaságom! Na mindegy, nem tehetek mást. Kérem és vagy kapom, vagy nem. Viszont ha nagyon nem kapom akkor talán "megzsarolom" az exem, hogy a Bnőjétől kérem :):)Tehát köszi a válaszokat és az ötletet.

2010. ápr. 28. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az új csaj se tudja, hogy ott van nála a felvétel. Én mondjuk a helyében egyből visszaadnám, és leszidnám a párom nagyon, hogy hogy merte elhozni. Azért ennyi női szolidaritás legyen már mindenkiben bármilyen helyzetben. De hát mindenki más...
2010. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

11:44-es voltam, bocs, h belekottyantottam a saját sztorimat is, bár rajtam van ruha, gondoltam jó h elmondom, h másnak is van ezzel baja.....köszi annak aki írt.....

szerintem mindenképp a tiéd a felvétel, mivel azért ez elég intim dolog, én igazából annak se vagyok híve h a lefilmezett szülést a családnak végigmutogassuk, nálunk csak képek voltak, aztán úgy gondolom az se feltétlen publikus, ill. ízléses....max bosszúból nem akarják majd visszaadni, én a csaj helyében viszont szabadulnék tőle, nekem kellemetlen lenne....

ja és én is utálom, ha előnytelen felvétel készül rólam, hiú vagyok, vagy nem is tudom ezt hogy hívnám, talán szeretem a szebbik oldalamat mutatni....:)

2010. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!