Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami baj lehet? Anyukám ma...

Valami baj lehet? Anyukám ma volt mammográfián és rögtön visszahívták hogy nem sikerült a felvétel csináljanak még egyet.

Figyelt kérdés

Mindenkinek majd postázzák az eredményt, de olyan furcsa ez nekem. Anya szerint nem lehet semmi.

Véleményetek?

23/n


2010. nov. 3. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem sikerült, nem sikerült. Miért nem lehet ezt elfogadni? Ha baj láttak volna, azonnal ultrahangra küldték volna.
2010. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondták, hogy nem sikerült a felvétel, akkor nem sikerült :) Ne parázz már jó előre, nyugi! Anyukádnak is jobb, ha nem látja rajtad a feszültséget...
2010. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én anyukámat is visszahívták ,h rossz a felvétel újból kell csinálni,pedig semmi baja nincs mellével :) nah mind1.

ne parázz

2010. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2010. nov. 3. 16:18
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Azért kicsit kedvesebben is lehetne válaszolni.

Ne aggódj, nincsen semmi probléma anyukáddal, csak azért hívták vissza, mert tényleg nem vehetők ki jól a felvételek. Ilyen már az én környezetemben is előfordult. Nyugodj meg:)

2010. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha valami baj van, nyilván megmondják anyukádnak is. Szerintem ne aggódj:)
2010. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem azért fizetik az operátorokat, hogy rossz felvételről hazudozzanak.

Nem sikerült, hát újat készítenek, ennyi.

2010. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha baj van azt rögtön mondják,nem húzzák az időt ilyen esetben postázgatással,és azonnal uh-ra küldik tovább.

Mikor én voltam,akkor egy néninek láttak valamit,kijött és mondta,hogy mennie kell más vizsgálatra is,tehát tuti megmondták volna.

Ne aggódj:)

2010. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én meg koponya CT-n voltam, de visszahívtak, mert nem sikerült. Tökjó volt befeküdni még egyszer akkora sugárdózis alá..gratulálok a röntgenasszisztenseknek.

17L

2010. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

17/L

Az őskövület tomográfok működéséhez az asszisztensek is vért izzadnak.Nem hiszem, hogy sok jóindulatot fedeztek fel a koponyaképeden.

2010. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!