Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kell nekem erre pénzt költeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell nekem erre pénzt költeni?

Figyelt kérdés

Az volt férj részéről jogos a panasz, hogy nem kapott a gyerekektől semmit a születésnapjára?

Nem hiszem, hogy nekem erre külön kéne pénzt áldozni, hogy ők vegyenek valamit. Másrészt azért még bennem is vannak tüskék, pl. mikor anyák napjára nem kaptam semmit, mert szerinte ez nem az ő dolga, a gyerekek meg ugye kicsik voltak.

Tudják, mikor van a születésnapja, a nagyobb fel is köszöntötte fb-on, és annyira nem látom rajta sem, hogy meg akarná egyáltalán lepni valamivel.

Azt tudom, hogy idén kb. senki se köszöntötte fel, nem kapott semmit, gondolom jól esett volna neki, ha legalább a gyerekek gondolnak rá.

De nem érzem kötelességemnek, hogy én jópofizzak vele, és vegyek valamit a gyerekek nevében. Az meg egyéni szociális probléma, hogy magányosnak érzi magát.



2016. szept. 13. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az sosem túl jó, ha a gyerekek túlságosan kötődnek a nevelőapjukhoz, főleg az igazi apjukat háttérbe szorítva. Még ha most valószínűtlennek is tűnik, bármikor jöhet egy szakítás, megcsalás, válás, stb és akkor a pótapa már nem valószínű, hogy megmarad a gyerekeidnek, de az igazi apjuk mindig ott lesz a gyerekeknek, még ha veled már rég nincs jóban akkor is.
2016. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kötelességed. A gyerekeimtől meg nem várok ajándékot, jesszus... Ha megölelnek, az a legnagyobb ajándék. Parancsszóra meg senki ne tegyen felém ilyen őszintétlen gesztust. Az inkább nem kell, kösz. A férjednek igen komoly önértékelési gondjai vannak, ha ezen képes fennakadni. Ha meg nincs ki felköszöntse, a saját gépezetében van a hiba.
2016. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

11-es, ezt te sem gondolod komolyan...


Értem a nevelőapám többet tett, mint a biológiai. Nem egyedi az esetem. Ha meglátom, még ma is valahogy jobb érzés tölt el, mint amikor a vérszerinti apámat látom. Ha el is válnának anyámmal, csak rajtam múlna hogy tartom - e vele a kapcsolatot. Felnőtt meg félig felnőtt gyerekeknél már nem játszik anyuka szava. Ha apuka úgy viselkedett volna, nyílván úgy is állnának hozzá a gyerekek.

2016. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!