Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Itt ülök sírva a gép előtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt ülök sírva a gép előtt. Össze szeretném szedni magam, de most nem megy. Hogy lehetnék túl már rajta?

Figyelt kérdés
Most vitte el apuka az 1 éves kisfiúnkat,válófélben vagyunk.Egyszerűen nem tud normálisan beszélni velem.Én kértem,hogy legyünk barátok már csak a gyerek érdekében,de azt mondja,ez nem barátság.Pedig ő akart kilépni a házasságunkból,mert unta,és persze volt másik nő is,de most mégis úgy viselkedik,mintha engem hibáztatna valamiért,mintha gyűlölne.Nem értem.Elengedtem,amikor menni akart,igaz sírtam,néha előtte is,de addigra annyira felőrölte az erőmet a folytonos megalázásaival és közönyével,hogy nem mindig tudtam tartani magam.Összecsomagoltam a cuccát,beadtam a válópert,kifizettem a részét,egyszóval megkönnyítettem minden lehető módon azt,hogy elmehessen,mert ő még ezekhez is lusta volt.Most az volt az utolsó csepp,hogy a babánk megbetegedett.Eddig soha semmi baja nem volt,de péntekre 40 fokos láz,tüszös mandulagyulladás,és ami nagyon veszélyes,gégevizenyő.Anyukámnál voltunk vidéken,amiről apuka tudott,és amint kijöttünk az orvostól egyből felhívtam,hogy tudjon dolgokról.Erre másnap,amikor már két éjszakája nem aludtam,felhív és leoszt,hogy minek kellett elutaznunk a gyerekkel,mikor az orvosa is máshol van.Amikor elutaztunk semmi baja sem volt a babának,és arról úgy gondolom nem én tehetek,hogy pont egy másik városban betegedett meg,ez nála is előfordulhat még.Én vagyok a hülye,ha azt érzem,hogy ilyen esetben inkább a segítségét kellene felajánlani a gyereke érdekében,és nem a fáradt,ijedt és aggódó anyát még jobban kikészíteni?
2010. ápr. 5. 08:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A "tarts távolságot vele" úgy értettem, hogy ne akarj mindenkinek -ebben az esetben neki- megfelelni! Ha akar valamit, pl. a kicsit elvinni, akkor jelentkezzen ő, kérje ő. Ne legyen már annyira fontos neked, hogy mindenről naprakészen tudjon, értesüljön. Tegyen lépéséket a volt férjed is, ha tudni szeretne a pici életéről.


Különben meg igen, megveregetem a vállad, jól csináltad:):)!

2010. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Én biztos nem adnám neki oda a gyereket, biztosítanák neki láthatást de nem rángatná az egy éves gyereket az fix!
2010. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!