Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Itt ülök sírva a gép előtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt ülök sírva a gép előtt. Össze szeretném szedni magam, de most nem megy. Hogy lehetnék túl már rajta?

Figyelt kérdés
Most vitte el apuka az 1 éves kisfiúnkat,válófélben vagyunk.Egyszerűen nem tud normálisan beszélni velem.Én kértem,hogy legyünk barátok már csak a gyerek érdekében,de azt mondja,ez nem barátság.Pedig ő akart kilépni a házasságunkból,mert unta,és persze volt másik nő is,de most mégis úgy viselkedik,mintha engem hibáztatna valamiért,mintha gyűlölne.Nem értem.Elengedtem,amikor menni akart,igaz sírtam,néha előtte is,de addigra annyira felőrölte az erőmet a folytonos megalázásaival és közönyével,hogy nem mindig tudtam tartani magam.Összecsomagoltam a cuccát,beadtam a válópert,kifizettem a részét,egyszóval megkönnyítettem minden lehető módon azt,hogy elmehessen,mert ő még ezekhez is lusta volt.Most az volt az utolsó csepp,hogy a babánk megbetegedett.Eddig soha semmi baja nem volt,de péntekre 40 fokos láz,tüszös mandulagyulladás,és ami nagyon veszélyes,gégevizenyő.Anyukámnál voltunk vidéken,amiről apuka tudott,és amint kijöttünk az orvostól egyből felhívtam,hogy tudjon dolgokról.Erre másnap,amikor már két éjszakája nem aludtam,felhív és leoszt,hogy minek kellett elutaznunk a gyerekkel,mikor az orvosa is máshol van.Amikor elutaztunk semmi baja sem volt a babának,és arról úgy gondolom nem én tehetek,hogy pont egy másik városban betegedett meg,ez nála is előfordulhat még.Én vagyok a hülye,ha azt érzem,hogy ilyen esetben inkább a segítségét kellene felajánlani a gyereke érdekében,és nem a fáradt,ijedt és aggódó anyát még jobban kikészíteni?
2010. ápr. 5. 08:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Apuka egy nagy bunkó! A gyerek bárhol és bármikor megbetegedhet, ha erre magától nem jön rá, akkor valóban kevés ésszel rendelkezik. És még most is kevés esze volt, holott a gyermek még beteg, nincs kigyógyulva és elvitte. Egy éves gyermeknek ilyenkor az anyánál van a helye, az látja minden rezdülését, és betegségének a folyamatát. Felelőtlen egy ember. Te pedig ne érezd magad hibásnak. Ő ilyen örülj hogy megszabadultál tőle. Ne síránkozz, tudod a rossz után a jó következik. Törődjél a kisgyermekkel ez legyen neked a legfontosabb. Ha pedig elmegy a gyerekért, adjon isten és viszont látásra, ennyi legyen a beszélgetés.
2010. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

beteg babát miért engedted el most az apjával egyáltalán?


amugy neked van igazad,de pasi,nem fogja belátni,ne is reméld...

2010. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Hééé!Ne idegeskedj!Azért,hogy a baba beteg lett NEM TE TEHETSZ RÓLA!!!

Az exed meg egy tapló paraszt!Szerintem az lenne a legjobb ha a sarkadra állnál és legközelebb kiosztanád te!Ő csapott be téged és ő alázott meg rendszeresen!Nehogy már te érezd rosszul magad!Miatta ment tönkre a család!Legyél flegma vele és csak akkor hívd a gyerekek miatt ha nagyon muszáj.Különben is nincs joga kiosztani téged a baba miatt hisz ő ott sem volt!

Örülj,hogy megszabadultál ettől az idiót@tól!

Gyógyuljon meg a pici mihamarabb!!

2010. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjed egy F*szkalap!

Meg se érdemelt volna Téged, meg azt sem hogy gyermeke szülessen!


Állj Talpra! NE ENGEDD, HOGY URASKODJON FELETTED! SZÓLJ VISSZA NEKI, HISZ, MÁR NEM VAGYTOK HÁZASOK! OSZD KI! HÁNYD FEL NEKI A HIBÁIT, HOGY Ő PROVOKÁLTA KI A VÁLÁST ÚGYHOGY CSAK KUSSOLJON!


Az ilyen ember nem ember! Nem érdemelne se családot, se nőt!

2010. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A baba hál' Istennek már sokkal jobban van,mert anyukáméknál minden orvos ismeri családunkat,ráadásul az én volt gyerekorvosom látta el a babámat,aki remek szakember.Így utólag szinte hálás vagyok,hogy ott betegedett meg a manó,mert a családom maximálisan tudott segíteni,és olyan orvos kezelte,akitől jobbat nem is kívánhatnék.Három napon keresztül délelőtt és délután is vittük a gyerkőcöt szurira,inhalálásra,stb.Tegnap már nem is lehetett vele bírni.Nem is engedtem volna el,ha olyan beteg,amilyen volt.Egyébként meg apukának korlátlan láthatása van,és ő mondta,hogy mindenben részt akar venni,és mindenben segíteni fog.Megjegyzem ebből eddig semmi sem valósult meg.Egyszer kértem tőle segítséget,azt mondta,hogy majd felhív másnap,hogy meg tudja-e oldani,de persze nem hogy segített volna,vissza sem hívott.

Én azt nem értem,hogy miért ilyen rideg,kőszívű,mikor látja,hogy szenvedek,egy emberi szava nincs,sőt inkább még jobban belém rúg.Ennyit ért a szerelmünk,a közös életünk?

2010. ápr. 5. 08:59
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
FONTOS HOGY ELOLVASD! Én most vagyok túl a gyerekelhelyezésin! Nincs korlátlan láthatás. A törvénybe szabott minimum az a minden második hétvége és minden ünnep másnapja stb. Ezzel biztosíthatod, hogy fizessen a gyerek után és kötelezően láthatja is. Már ha igényt tart rá. Egy éves gyerek nem szakítható el az anyától csak abban az esetben ha anyuka bizonyíthatóan árt a gyereknek és ebben az esetben apukának bizonyítási kötelezettsége van. Vedd fel a kesztyűt és küzd a gyerekért. Úgyvélem, hogy már az vitatható, hogy felkapja a ygereket és elviszi. Simán rendőrt küldenék rá.
2010. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Kettőtöknél a legnagyobb gondnak azt tartom, hogy mindenben a volt férjed akarata érvényesül. Írásodból számomra az derül ki, hogy behódolsz, hagyod, hogy a döntés mindig az ő kezében legyen. Miért?


Persze, hogy nem értékel téged, és semmibe veszi a véleményed. Hiszen tulajdonképpen nincs is. Az (vélemény, akarat, szándék) csak neki van. Igaz?


Állj a sarkadra a pici érdekében, mert egyébként bábként fog rángatni, amíg fel nem nő a gyereketek.


És miért viselkedik ilyen pimaszul? Mert pontosan tisztában van vele, hogy elsősorban ő a ludas a házasságotok tönkretételében, de sokkal jobb a lelkének, ha téged hibáztathat... Önigazolást keres: vagyis "kideríti" lépten-nyomon, hogy mennyi hibád van, tehát nem is csoda, hogy ott hagyott. Ne ugorj be ennek!

2010. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó,hogy felkapta,és elvitte.Meg volt beszélve,hogy elviszi,és nem is ez volt az én problémám.Lehet én vagyok nagyon más,de egyrészt én nem szeretnék gyűlölködni,mert arra a gyerek is rámegy.Másrészt szerintem a kéthetenkénti láthatás nagyon kegyetlen dolog.És félre ne értsetek,nem a volt férjem miatt,bár biztos van sok jó apuka is,aki szenved ettől,hanem a gyermek miatt.Egy gyerkőcnek szüksége van az apjára,és a babám szereti is apukát nagyon,és én nem tudnék semmi olyat tenni,amivel ártanék vagy fájdalmat okoznék a kisfiamnak.Én azt a lehetőséget is felvetettem apukának,hogy nálam is láthatja,akár este fürdetheti,altathatja,ha akarja,nem kell mindig elvinni,felcuccolni stb.És ez nem is olyan drasztikus,mint az,hogy egyik napról a másikra apuka eltűnik,és ha néha jön,akkor elcuccolja a gyereket,aztán meg vissza.Persze aztán idővel szép fokozatosan át lehetett és kellett is volna szoktatni az elvivős módszerre,de szerintem nem így.Erre az alternatívára apuka egyáltalán nem volt hajlandó.Persze az is lehet,hogy én gondolkodom nagyon naivan.
2010. ápr. 5. 09:32
 9/22 A kérdező kommentje:

09.25-nek.Sajnos amit leírtál,azzal én is tisztában vagyok.Sok-sok éven keresztül tanultam pszichológiát,tudom mit jelent az,amikor valakinek évek alatt különböző lelki ráhatásokkal,terrorral megtörik az akaratát.Amikor benne voltam,nem jöttem rá mi történik velem,hiszen pont ezért működik ez az egész játék.Most már tudom,de még csak két hónap telt el szakítás óta,és én hat évig éltem ebben.Idő kell,míg újra felépítem magam,bár alapvetően nem vagyok egy harcias típus.Nagyon nagy a tűrőképességem,ha viszont eljutok a szakadék szélére,hát nem tudom mi lesz...atomrobbanás?

Most is azon pattant ki a balhé,hogy miután apuka leosztott,nem egyből:),de a következő hívásánál megmondtam a véleményem.Hogy nem én tehetek róla,hogy a baba másik városban betegedett meg,hogy könnyű messziről okosnak lenni,és osztani az észt,nem ő van a babával stb.De ez a telefonbeszélgetés is rengeteg erőmet felemésztette,mert eddig szinte soha nem szálltam vele szembe,pláne az utolsó pár hónapban már szinte cseléd voltam.Tudom,hogy meg kell tanulnom újra erősnek lenni,pedig higgyétek el az vagyok,mert ha nem lennék,idegösszeroppanást kaptam volna,nem tudnám teljesen egyedül ellátni se magam se a babám...Már kezdtem teljesen jól érezni magam,örültem a babámnak a jó időnek a barátaimnak,és erre újra visszazuhanok.Néha utálom magam a gyengeségem miatt.

2010. ápr. 5. 09:47
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Á, ne hidd, hogy gyenge vagy. Ha képes voltál kitörni ebből a kapcsolatból, akkor bizony erős! Hányan, de hányan képtelenek erre. (Csak az a gyanúm, hogy magaddal szemben túlságosan kritikus vagy maximalista vagy.)


Hidd el, egyre talpraesettebb leszel az idő múlásával. És nem kell erőszakosnak, veszekedősnek lenned! Ugyan. Csak légy önmagad, visszafogottan öntudatos és határozott:):) A pici sokat segít ám ebben neked! Ránézel, és érzed, hogy erőt ad neked.


Haladj apró lépésekkel előre. (A legnagyobbat, a válást már megtetted.)

Készülj fel ilyen támadásokra a volt férjedtől a továbbiakban is. Lesz még pár akciója, habár idővel csökkenő gyakorisággal, ha kitartóan hárítasz. Most állatira piszkálhatja a hiúságát, hogy az egykori hűséges "cseléd" kilépett a bűvköréből. Csak hajrá, én drukkolok neked!

2010. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!