Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jó egyezség ez? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó egyezség ez? A férjem elégedetlennek tűnik. Folyt. Lent.

Figyelt kérdés

Válunk 8 év házasság után. A lakás eleve a férjemé volt, ezen nincs vita, a kocsit én vettem, de a férjem is költött rá később, ezért ezt ott hagytam neki. A lakásába a tartalék pénzemből sokat beépítettem (ajtók, ablakok, kandalló, javítások, stb.). Kettőnk közül ő keresett többet, nekem sokszor nem volt munkám, sokszor csak fél évig, vagy négy-öt hónapig, aztán sokáig semmi. Viszont ezidő alatt rokonokhoz jártam besegíteni(állattartás, gazdaság), ezért kaptunk némi pénzt és élelmiszert.

Én semmit nem kérek tőle, sem a kocsit, amit vettem, sem azt, amit a házba beleépítettem, a közös vagyonból egyedül egy telefont vittem el, amit ajándékba kaptam tőle. Csak azt a pár bútort, amit oda vittem.

A férjem mégis elégedetlennek tűnik.



2016. márc. 23. 18:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De ezen nincs is vita, legyen az övé. Csak kicsit elszomorított az egészhez való hozzáállása. :(
2016. márc. 23. 19:16
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem így is túlságosan nagylelkű voltál.

Nem az a baja, hogy újra be kell bútoroznia a lakást?

2016. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a kocsi téged illet.

Te meg írtad,hogy a lakásba is belefizettél,vagyis az ablakok meg nem tudom még mit.

Így lenne az igazságos.

2016. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
12-es, nem, neki is vannak bútorai, nekem van egy szekrényem, egy dohányzóasztalom és egy ágyam.
2016. márc. 23. 20:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan nagyon jól főzöl és elkényelmesedett melletted :) Melyikőtök kezdeményezte a válást? Elég furcsa ez nekem, hogy 8 év után szinte csak a ruháidat vihetnéd magaddal.
2016. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon rossz egyezség. Ügyvéd kellene neked, mert konkrétan becsapott téged a férjed.
2016. márc. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, h menjen ugyvedhez, ha elegedetlen, az majd jol helyrerakra, h ezek utan meg mit kepzel...
2016. márc. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ö a te kocsidba tolt lovét

te meg az ö lakásába ...

szal a kocsi téged illet meg

am meg azt te kaptad ajándékba(mármint a pénzt rá)az nem közös vagyon

szal kérd csak vissza szépen és azonnal


basszus szépen kisemmizne az a pasi téged ... te meg hagyod magad

2016. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem, hogy az autót megtarthatnád. És jól írta valaki a vagyonközösséget, hogy hiába neked nem volt munkád, az akkori bevétel fele téged illetne. + Mint írtad, te is dolgoztál, csak a családban és nem pénzért. Ennyi erővel te is felszámolhatnál neki mindent, hogy hányszor főztél milyen házimunkát csináltál, stb.

Jobb lenne, ha tájékozódnál, hogy mi illet meg téged, mert így tényleg kisemmiz a férjed!

2016. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tipikusan az az eset, amikor a másik fél körömszakadtáig ragaszkodik a redvás fakanálhoz is. Kérdező, legyen eszed, menj el egy ügyvédhez! Ne hagyd magad kisemmizni!
2016. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!