Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jó egyezség ez? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó egyezség ez? A férjem elégedetlennek tűnik. Folyt. Lent.

Figyelt kérdés

Válunk 8 év házasság után. A lakás eleve a férjemé volt, ezen nincs vita, a kocsit én vettem, de a férjem is költött rá később, ezért ezt ott hagytam neki. A lakásába a tartalék pénzemből sokat beépítettem (ajtók, ablakok, kandalló, javítások, stb.). Kettőnk közül ő keresett többet, nekem sokszor nem volt munkám, sokszor csak fél évig, vagy négy-öt hónapig, aztán sokáig semmi. Viszont ezidő alatt rokonokhoz jártam besegíteni(állattartás, gazdaság), ezért kaptunk némi pénzt és élelmiszert.

Én semmit nem kérek tőle, sem a kocsit, amit vettem, sem azt, amit a házba beleépítettem, a közös vagyonból egyedül egy telefont vittem el, amit ajándékba kaptam tőle. Csak azt a pár bútort, amit oda vittem.

A férjem mégis elégedetlennek tűnik.



2016. márc. 23. 18:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
És pontosan mit szeretne a férjed, mi miatt elégedetlen?
2016. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

A kocsit nem hagytam volna ott neki

Legyen eleg neki h beleoltel egy csomo penzt a lakasaba

A hazassag vagyonkozosseg tokmindegy h volt e melod vagy sem alatta minden felefele megy amit a hazassag alat szereztetek

2016. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A férjem azzal tűnik elégedetlennek, hogy mivel ő többet keresett a házasságunk ideje alatt, én elviszem a saját cuccaimat.
2016. márc. 23. 18:29
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Ezt férfiként sem tartom fairnek.

A te cuccaidat sztem jogod van elvinni, még ha történetesen tőlem kaptad volna mindet ajándékba, akkor is.

A lakás és talán a kocsi is jogos, ha nála marad, de a te cuccaidhoz ragaszkodj bátran.

2016. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Már bocs de miért érdekel ,h elégedetlennek tűnik?
2016. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4-es, a kocsit én vettem a családomtól kapott pénzből (azért kaptam tőlük, hogy vegyek magamnak egy autót). A férjem is költött rá, végül is az lenne a legigazságosabb, ha eladnánk és feleznénk a pénzt. Azért hagytam nála és nem adtuk el, mert egyrészt ragaszkodik hozzá, meg így ő könnyebben tud mozogni.
2016. márc. 23. 19:09
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, hogy az autóba milyen arányban van pénzetek, de tény, hogy a piaci értéket kéne figyelembe vennetek és kifizetni egymást.
2016. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ezzel nincs is semmi gond, de közben állatokat tartottunk, én gondoztam őket, ebből is volt pénz.

Szóval én semmit, de semmit nem kértem abból, amit én ezidő alatt belefektettem anyagilag ebbe a kapcsolatba, minden neki maradt.

Örült is ennek, sőt, azt mondta, vigyek, amit akarok. Én ott hagytam neki mindent, most mégis keveselli.

2016. márc. 23. 19:13
 9/20 A kérdező kommentje:
7-es kb. fele-fele arány.
2016. márc. 23. 19:14
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha a javításokat, meg mindent figyelembe vesszük, amúgy én vettem a kocsit.
2016. márc. 23. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!