Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek, ha az apa nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha az apa nem fizetett gyerektartást a bíróságilag megszabott időn belül? Kérvényezhetem a fizetésének a letiltását?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 09:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

"az összes nő magyaro.-on egy számító qrva,csak a férfi pénzére hajt,felcsináltatja magát,majd elakar válni,követeli a pénzt,az egészet kitervelik,undorítóak egytől egyig,nincsenek őszinte szerelmek,csak érdek kapcsolatok vannak!ezért nem fogok megnősülni,az én eszemen nem járnak túl,és mielőtt személyeskednétek reagáljátok a hsz-emre,jaa hogy nem tudtok? vita képtelen liba az összes!ennyi"



Fúúúú apám,te egy pszichopata vagy. Sztem fordulj orvoshoz. :)))) Sztem neked még kapcsolatod sem volt soha.

2010. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
11:53-nak. Azzal az idiótával ne foglalkozz, aki azt írta, "hogy minek szült gyereket". Minden nő elhajtotta, akivel kezdeni akart ez a gondja. Észre se vedd.
2010. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
persze,ne is foglalkozzatok velem,vita képtelenek vagytok de ezt már tudjuk!:D Nem tudtok a pénzes dologra mit írni,ezért felveszitek a hülye pi csa szerepet,ennyit tudtok!
2010. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Milyen pénzére hajt te szerencsétlen. Magyarországon a férfiak 80-90%-a nem tudna eltartani egy nőt. Szerinted ennyi nőnek kéne dolgozni menni, ha ti férfiak olyan pézesek lennétek? Nézz már körül. Hú de setét vagy!
2010. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez azért egy kicsit durva lépés lenne a részedről és a gyereket is nagyon megrázná a dolog, hogy anya apa így viselkedik egymással. Nem a gyerek vált el, hanem ti, legalább a gyerek lelki egészsége miatt illene egymással felnőttként viselkedni. Én elhiszem,hogy te sokat tűrsz, de legyél te az okosabb és ne csinálj mindenből ügyet, a saját gyerekednek ártasz vele, nem a volt férjednek. Ezzel nem bántani akarlak, de tényleg érdemes végiggondolnod.

Nem lehet, hogy az apa azért járkál a gyámügyre, mert keveset láthatja a gyermekét? Azért ilyenbe nehezen nyugszik bele valaki, lásd be neked sem lenne egyszerű fordított helyzetben. Ha van rá módotok és lehetőségetek próbáljátok megoldani, hogy az apa többet láthassa a gyermekét, akkor biztosan befejezi a fenyegetőzést, időben meg fog érkezni a gyerektartás és a gyereknek is jót tesztek vele, na meg ti sem fogtok egymással így viselkedni. Szóval mielőbbi okos megoldást nektek!

2010. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
10:06 Gondolkozz már, hogyan lehetsz ilyen sz_mét! Szerintem te egy pszihopata vagy! Melletted senki sem marad meg és még a környezeted is gyűlöl! Gondolkozz már el, hogy miért csak 20%-od van? Semmit sem tudsz se rólam se más emberekről! Nincs itt szükség olyan egyénekre, akik lelketlen selejtek!
2010. márc. 15. 20:44
 17/21 anonim válasza:
39%

Sajnos, de a 11.19-es hozzá szólóval kell egyetérteni!

A nők már csak ilyenek!

nekünk férfiaknak ezt kell elfogadni, mert egyébként imádjuk őket, és nem tudunk nélkülük létezni sem!

2010. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
11:19-nek: Anyukád, lánytestvéred van? Ők mind qrvák? Anyád biztos szégyenli magát miattad! Ti férfiak csak "megcsináljátok" a gyereket és a többi a nő dolga!
2010. márc. 16. 06:59
 19/21 anonim ***** válasza:
a 11:19-es egy ki szaros még és kikérem magamnak AZ ÖSSZES NŐ NEVÉBEN!!!!!!!!
2010. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
30%

00.10-esnek Kedves ismeretlen! Csináljunk már egy statisztikát arról, hogy a válások hány %-át okozza az, hogy a férj félrelép, vagy lelécel vmi fiatal csajszival!


Nem a nők szokták a férjeiket és a gyerekkel otthagyni. És nem a nők azok, akik b@sznak gyerektartást fizetni, hanem egyelőre a férfiak.


És aki ezt nem látja be az ostoba és hazug.

2010. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!