Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek, ha az apa nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha az apa nem fizetett gyerektartást a bíróságilag megszabott időn belül? Kérvényezhetem a fizetésének a letiltását?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 09:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Igen. De ne keserítsd meg az apa életét pár napos fizetési késedelem miatt. Jelezd felé, hogy várod a pénzt, és ha nem fizet, akkor kénytelen vagy egyéb módszerekhez nyúlni. De ha csak egy-két-öt napot csúszik, azért nem kell bíróságra szaladni! Lehet, hogy még ő sem kapta meg a fizetését... Amit békés úton meg lehet oldani, azt úgy oldd meg, nem kell tyúkpereskedni mindenkivel.
2010. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem én keserítem meg az életét, hanem ő a miénket! Szerinted, ha mindenből ügyet csinál az apa, én pedig meddig tűrjem csendben? Neki mindent szabad? Én pedig még a késését is nézzem el? Fenyegetőzik, gyámügyre jár, mert 1x nem küldtem a gyerek köhögéscsillapítóját ( jelzem nála is van gyógyszer)!
2010. márc. 15. 09:56
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
úgy kell! miért csináltattad fel magad előbb gondolkozzatok
2010. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel a gyerekes viselkedéssel a gyereketeknek ártotok a legtöbbet. Gondolkozzatok el mindketten!
2010. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha normálisak lennétek,akkor az apával minden olyan dologban megegyeznétek,ami a gyereket érinti,és akkor láthatná a gyereket,amikor ő vagy a gyerek akarja.Ebben az esetben az apa sem fenyegetőzne.A gyerek nem csak a tied,hanem az övé is!Ha már felelőtlenül szültél gyereket,akkor legalább most érezz iránta felelősséget!

40/N

2010. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Hú 10.06-os de sok eszed van.
2010. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Kérvényezheted, és akkor rosszabul jár, mert az összes járandóságából levonják az x százalékot. Tehát nem csak a fizetéséből, hanem ha hó közben kap jutalmat, abból is. Tudom, mert a kollégám is így járt.
2010. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
13%
az összes nő magyaro.-on egy számító qrva,csak a férfi pénzére hajt,felcsináltatja magát,majd elakar válni,követeli a pénzt,az egészet kitervelik,undorítóak egytől egyig,nincsenek őszinte szerelmek,csak érdek kapcsolatok vannak!ezért nem fogok megnősülni,az én eszemen nem járnak túl,és mielőtt személyeskednétek reagáljátok a hsz-emre,jaa hogy nem tudtok? vita képtelen liba az összes!ennyi
2010. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Létezik egy olyan állami alap, amiből ilyenkor kérvényezheted, hogy meghitelezzék neked a tartásdíjat, és az állam majd behajtja az apán. Érdeklődj a helyi önkormányzatnál, hogy megy ez.


Ettől függetlenül igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy működj együtt az apával. A gyerek érdekét CSAK az szolgálja, ha ti normálisan tudjátok együtt intézni az ő dolgait, és nem szidjátok egymást őelőtte, és GARANTÁLTAN megsínyli, ha ti rajta háborúztok.

2010. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Hiába akar a kérdező nyugodtan viselkedni,vagy mindent közösen megoldani,ha a férje nagy ívben sz@rik rá..

A testvérem most válik 15 év után. Mindig azt mondja,hogy nem szeretné hogy a kisfia megérezze a válásukat,így mindig igyekszik normálisan,kulturáltan beszélni.De a férje egy szadista állat aki nincs tekintettel a fiára.Ha kell előtte is megüti az anyját,ha kell előtte is ordít,hogy mekkora ribi....Most ,hogy az ingatlan felét ki kell fizetnie,most még bunkóbb ! De a testvérem még mindig tűr,mert szerinte előbb-utóbb lenyugszik...Ma ott tart,hogy retteg tőle,mert fenyegeti,és a fiával nem foglalkozik.A lényeg,hogy tönkre tegye idegileg a feleségét..

Szóval van egy határ amikor már a volt feleség sem tud tovább toleráns lenni....Ha nem akarják,hogy a gyermek issza meg a vitájuk levét akkor mindkét félnek normálisan kéne viselkedni.nem csak a feleségnek..

Hogy támadhatjátok ilyen szöveggel amikor azt se tudjátok miket élt át??

Hogy minek szült gyereket???Ekkora bunkó hozzászólást!!Biztos ő sem így tervezte az életét...És mi van ha már lassan 10 éve házasok???Semmit nem tudtok a kérdezőről(igaz én sem),de rögtön támadni?????

kérdezőnek..

Már megírták előttem,hogy milyen lépéseket tehetsz...Ha még mindig nem fizetett nyugodtan jelez a biróság felé...

2010. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!