Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kell könnyebbé tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell könnyebbé tenni egy óvodás korú gyermek számára a válást?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Közös szülői felügyeleti jogot kell alkalmazni. Akkor mindketten nevelhetik,azonos időt tölthet mindkét szülővel,érezheti,hogy van anyukája,apukája.
2015. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
mond meg neki, hogy az apja meghalt
2015. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A hétvégén döntöttünk,hogy elválunk.A férjem ma haza se jött,nem is szólt.A kisfiam megkérdezte,őt se szereti apa,hogy nem hívja fel?A szívem szakad meg.Szereti az apját.

Ráadásul nekünk kell mennünk,ez a férjem lakása.Lehet,ovit is kell váltanunk.

2015. jún. 5. 21:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem olyan idős, az én szüleim kb 12 éves koromban váltak el. Túl lesz rajta hamar.
2015. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond meg az apjának hogy sokkal érzékenyebb egy gyerek mint ahogy gondolná, és hogy már most is azt hiszi, hogy őt sem szereti az apja. Nem mindenkinek nyilvánvaló dolgok ezek. Menjetek el közösen egy gyerekpszichológushoz, gyerek nélkül, az mégis jobban el tudja magyarázni a férjednek, és egy szakembernek talán jobban is hisz.
2015. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mennék én,ha jönne.Párterápiára is megígérte,hogy eljön.
2015. jún. 5. 22:17
 7/9 anonim ***** válasza:

"Közös szülői felügyeleti jogot kell alkalmazni. Akkor mindketten nevelhetik,azonos időt tölthet mindkét szülővel,érezheti,hogy van anyukája,apukája."


A közös szülői felügyelet nem jelenti azt, hogy ugyanannyit lesz mindkét szülőnél a válás után.

2015. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
A magyar bíróságok szinte mindig az anyának ítélik a gyereket.-főleg a női bíró!- Előbb-utóbb az anya ( a drágalátos), az apja ellen neveli a gyereket. Akkor minek pattogjon az apa?
2015. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocs,de túl sok érdemi választ nem kaptam.Nem célunk az apjával egymást szidni.A férjemnek tökéletesen megfelel a kéthetente hétvégi láthatás.Felajánlottam,hogy hétközben is találkozzanak,legalább 1-2 órára,de nem igényli :(

Engem az érdekel,mit tehetek,hogy a kisfiam a legkevésbé sérüljön?

2015. jún. 12. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!