Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen lehetőségeink vannak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségeink vannak? Anyuka ilyen gyorsan lepasszolhatja a gyerekeket, csak azért mert nem fizetünk eleget?

Figyelt kérdés

A páromnak van 3 gyermeke egy előző kapcsolatából. A gyerektartást fizeti utánuk, ez a fizetése 50%-a (4 hónappal ezelőttig ez nagyjából 140000Ft volt).

Új munkahelyre került, ahol a betanulási időszak alatt kevesebb a fizetése, ráadásul a képzés ideje alatt és utána még fél évig, az ország másik végében kell dolgoznia. Ez azt jelenti, hogy még kb 8 hónapig kevesebb a pénz, amiből 90-100000Ft a gyerektartás, a többit pedig feléli.

A gyerekek anyja a hétvégén felhívott, hogy vagy fizetjük a régi összeget, vagy "megnyertük" a gyerekeket.


Nagyon szeretem a párom gyermekeit, de jelenleg sajnos nem tudnék nekik helyet biztosítani, mert a kevesebb pénz miatt (én tgyás-on vagyok) az albérletet felmondtuk és hazaköltöztem a gyerekekkel a szüleimhez. Innen még iskolába sem tudnának járni.


2015. márc. 30. 11:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
22%
Ez akkor is benne volt a kapliban, amikor összeálltál a 3 gyerekes pasival. Miért ne nevelhetné ő a gyerekeit? Ugyanúgy szülőjük, ahogy az anyjuk. Igaza van az anyának, attól mert változott a helyzet, a 3 gyerek még nem kerül kevesebbe.
2015. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
21%
Ha akarnátok meg tudnátok oldani,ha nem,akkor nem!
2015. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%

Biztos nem fogja csak úgy rátok dobni a gyereket az anyuka.

Ha meg igen, akkor jobb is, hogy nem ő neveli őket, hanem ti.

Szerintem csak fenyeget.

Egyébként ez csak úgy működhet, hogy ha jó a kapcsolatod a gyerekekkel, ha elfogadod őket, mert bármi történhet az anyával (betegség, halál) ami miatt az apához kerülhetnek a gyerekek.

2015. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom mérlegelted mikor összejöttél egy 3 gyerekes családapával,hogy akár mi történhet,és akár az is,hogy a gyerekeket ti fogjátok nevelni.Ugyanolyan felelősséggel vagy értük míg a pároddal vagy,mint azért akit te szültél.
2015. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
79%
Ennek az "anyának" csak a pénz miatt kellenek a gyerekek?
2015. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom milyen szülők vannak!Hogy lehet egy anya ilyen?Én tuti nem adnám oda a gyerekeimet egy olyan apának aki elhagy a három gyerekemmel együtt egy másik nőért!Nem tenném ki a gyerekeimet egy ilyennek!Ráadásul pénz miatt.A férjnek a bíróság állapítja meg ,mennyit kell gyerektartást fizetni,és a bíróság rendeli el hol legyenek a gyerekek.Az anyának a bíróságon kellene intézkedni ,nem pedig önhatalmat gyakorolni.Ez nem így működik.A gyerekek érzelmi és értelmi fejlődését veszélyezteti,ha ide-oda passzolgatja az anya.Főleg úgy ha nincsenek meg a nyugodt körülmények,és messzebb van az iskola is.Nagyon nagy felelőtlenség az anyától.Lehetőség-Perre kell vinni a dolgot.
2015. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
49%
Úgy tűnik!
2015. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen nem anya, mert kizárólag a saját érdekeit nézi és nem a gyerekekét. Mégis miből fizessen jelenleg az apa, ha ennyi a jövedelme. És hová költözzenek a gyerekei, ha a leendő párja is visszaköltözött a szüleihez?

Nem arról van szó, hogy egyáltalán nem kap pénzt, hanem arról, hogy a megváltozott viszonyok miatt kevesebbet kap.

Ő fizetne 140.000 Ft-ot a volt férjnek, ha átvenné a gyerekek nevelését?


Egyébként a bíróság dolga, hogy a megváltozott viszonyokra tekintettel döntsön.

2015. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
28%

Én komolyan nem értem az ilyen embereket.

Összeáll egy 3 gyerekes pasival, és még képes gyerekeket szülni a semmire. Ez mindig a pakliba van,hogy a másik félhez kerülhetnek a gyerekek, mit kell ezen csodálkozni?

Amúgy valószínű csak fenyegetésnek szánta az anyuka, de igaza van. Neveljetek ti fillérekből gyerekeket, meg az, aki ezzel egyetért. Amúgy is könnyebb fizetni, mint 3 gyerekről gondoskodni.

2015. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, valakinek nevelnie köll a purdét.

Én nem fogom eltartani őket, az fix.

2015. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!