Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 3 lányunk mellé minden vágyunk...

3 lányunk mellé minden vágyunk egy kisfiú. Milyen lehetőségeink vannak?

Figyelt kérdés
(Természetesen nem az abortuszra gondolok...)
2014. nov. 11. 18:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk terhesség???
2014. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Bizonyos EU tagországokban engedélyezett a mesterséges megtermékenyítés azon formája, melynél a spermiumokat előre szelektálják a nemek valósszínűsége szerint, így kb. 80%-os eséllyel olyan nemű lesz a gyermek, mint amilyet a pár szeretne.


A félreértések elkerülése végett: semmiféle genetikai módosítás nem történik, csupán a spermiumok tartalmaznak eltérő mértékben X és Y kromoszómákat, és olyat választanak ki itt, amelyik a kívánt nemnek megfelelő kromoszómát hordozza nagyobb mennyiségben.


Magyarországon ha jól tudom erre nincs lehetőség, de utána lehet nézni melyik EU országokban igen.

2014. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%

ELVILEG, de tényleg csak elvileg valamivel nagyobb esély van fiúra, ha a peteéréskor vagytok együtt, azaz inkább a petesejt "vár" a spermiumokra, mint fordítva.

Ez STATISZTIKAILAG valamivel növeli az esélyt, de biztosnak nem mondható módszer.


Amennyiben meg meritek kockáztatni - és utána vállalni-, hogy esetleg újra kislány lesz, akkorezzel próbálkozhattok.

2014. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk 3 lány után a 4. lett kisfiú! :)
2014. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
adoptálás
2014. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz, aztán vagy bejön vagy megint lesz egy lányotok:)
2014. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
#2, három azonos nemű élő gyerek után Magyarországon is engedélyezett, a kérdés az, hogy foglalkoznak-e valahol ilyen eljárással itthon. Ba, ezt én se tudom, de a Kérdezőnek érdemes lenne utána érdeklődni a meddőségi centrumokban.
2014. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
6%

En hallottam olyat hogy egy csaladnak 6 lanya lett, nagyon szerettek fiut es ezt ajanlottak neki!

Mikor a havi bajat befejezte 10 napig ne legyen a ferjevel egyutt. 10 nap utan egy pohar vizet szodabikarbonat (1 kanal) osszekeverni es azt meginnija a nonek. Azon a napon mikor megitta az megoli a (nem tom jol e irom mert hirtelen akartam irni) a lany selyteket es csak a fiu marad meg. Ezutan lehetsz a ferjeddel ,de hogy ezt tobbszor meg e kell ismetelni ezt nem tom, na a lenyeg bejott nekik szuletett egy fiu gyerekuk! De ha akarod meg tudom neked erdeklodni a ferjemnek a nagybacsikajanak a felesegetol, mert neki a csaladjaban tortent ez!!!

2014. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

7.: ezt nem tudtam, hogy bizonyos számú azonos nemű utód után engedélyezett. Köszi az infót :)


Szerintem egyébként magánklinikákon egész biztosan foglalkoznak vele, ilyen kényes kérdéssel egyébként is csak magánorvoshoz érdemes fordulni a szakszerű eljárás reményében.

2014. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
6%
És abba belegondoltatok, mi lesz, ha a negyedik gyermek is kislány lesz? Mert kifizethettek magánklinikán több százezer (millió?) forintot valami német vagy angol nevű, ősz hajú professzor úrnak, de a "siker" hogy is mondjam, nem garantált.
2014. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!