Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 3 lányunk mellé minden vágyunk...

3 lányunk mellé minden vágyunk egy kisfiú. Milyen lehetőségeink vannak?

Figyelt kérdés
(Természetesen nem az abortuszra gondolok...)
2014. nov. 11. 18:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%
8-as, a nőben milyen női sejteket öl meg, ha a spermiumtól függ a nem? És tudtad, hogy minden embrió nőként kezdi az életet? Felfogtad mekkora ostobaságot írsz?
2014. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
14%
Igy hallottam s ugy irtam le, nem magamtol talaltam ki!!
2014. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Természetesen semmi nagy baj nincs akkor se, ha esetleg lány lesz, szeretetben felneveljük, mint a testvérkéit. Csak ha van rá lehetőség, megér egy próbát, hogy fiú legyen...

Adoptálni nem szeretnénk, nem vagyok benne biztos, hogy valaki más gyerekét ugyanúgy tudnám szeretni, mint a sajátomat... Persze, biztos van olyan, akinek ez megy, de nekünk nem menne.

2014. nov. 11. 22:49
 14/31 anonim ***** válasza:
24%

Hallottad... nyilván nem tudományos magazinban olvastad. Nem kell mindent elhinni, amit hallasz.


"nem vagyok benne biztos, hogy valaki más gyerekét ugyanúgy tudnám szeretni, mint a sajátomat"


Ha valakit adoptálsz, az a te gyereked lesz. Ne mondd azt, hogy nem menne, mert hacsak nem vagy szociopata, ha törődsz egy csecsemővel, kialakul a szeretet.

2014. nov. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%

"8-as, a nőben milyen női sejteket öl meg, ha a spermiumtól függ a nem? És tudtad, hogy minden embrió nőként kezdi az életet? Felfogtad mekkora ostobaságot írsz?"


A lány spermiumokra gondolt szerintem...

A borzalmas helyesírásból és mondatszerkesztésből kiindulva, lehet nem magyar és nem tudta érthetően leírni!

2014. nov. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

Igen ezt eltalaltad hogy nem vagyok magyar ezert nem irok helyesen, de lehet hogy egy par ev mulva jobban megtudom fogalmazni a dolgokat!

Mert ezt amit eddig megtanultam 1 evi munkammal ertem el irni, olvasni es beszelni a nyelvet!

2014. nov. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Biológiailag nem lenne az én gyerekem. Persze, ha mondjuk egy rokon, barát, testvér Stb rám hagyná, felnevelném, de így választott opcióként nem.
2014. nov. 12. 16:16
 18/31 anonim ***** válasza:
7%
És? Ha azt szereted a gyerekeidben, hogy belőled vannak, régen rossz.
2014. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Dehogy csak azt! De egészen más érzés, mintha nem az enyémek lennének. Nálatok talán 2-3 örökbefogadott gyerek van, hogy ennyire kiállsz a dolog mellett?

Egyébként vannak elég komoly hátrányai is az örökbefogadásnak, nem tudod milyen lesz, hogy milyenek voltak a szülei... Ismerek olyan családot, ahol az örökbefogadott gyerek a "szülei" ellen fordult, kirabolta őket, majd lelépett... Hiszen a gének még mindig bizonyítottan többet nyomnak a latba, mint a nevelés.

2014. nov. 12. 17:18
 20/31 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók, nagyon elkalandoztunk a kérdéstől, ha lehetséges, a későbbiekben arra szeretnék válaszokat, tippeket, tapasztalatokat!

Köszönöm! :)

2014. nov. 12. 17:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!