Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 3 lányunk mellé minden vágyunk...

3 lányunk mellé minden vágyunk egy kisfiú. Milyen lehetőségeink vannak?

Figyelt kérdés
(Természetesen nem az abortuszra gondolok...)
2014. nov. 11. 18:47
1 2 3 4
 21/31 mi a fene ***** válasza:
57%
Ha szülőképes korban vagy, ne adotálj, vannak veszélyei és is tudnék példát felhozni. szakemberrel beszélj, olyat is hallottam, hogy bizonyos ételek fogyasztása javasolt, ha a gyerek nemét befolyásolni akarod.Legfeljebb lesz még egy kislányt, de őt te szülted.Majd hoznak ők fiút, szokták mondani.
2014. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
80%
14-es, azért ne akard már megmagyarázni az embereknek hogy a vérszerinti és az örökbefogadott gyermek között semmilyen különbség nincs. Bocsáss meg, de én nem tudnám úgy szeretni a más által szült gyereket mint a sajátomat. Mert igen is, többek között azért is szeretem jobban mert az én vérem. Ez szerintem így normális, legalábbis én így élem meg. Tisztelet annak aki nem érez e között különbséget, de aki érez az se egy szörnyeteg, hanem egy teljesen normális ösztön által teszi ezt.
2014. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
46%

En inkabb vicces tortenetet irnek! Ne vedd magadra!!! :D

tesom olvasott egyszer vmi "statisztikat", hogy a no ha nem elvezi a szexet (vagy a ferfi utan van orgazmusa) akkor nagyobb esely van a lanyra! Ha a ferfi elott jut a csucsra akkor fiura (mert a valadek ugy valtozik, hogy egyik esesetben az egyiknek, masik esetben a masiknak kedvez!)

Rem okos statisztika lehet, biztos a brittek csinaltak mert rajuk jellemzo az angol humor...

de!!!

Tesomnak Fia van azt mondja elete legjobb egyuttlete, es egy lanya amire azt mondta sose volt rosszabba resze! :D

Nekem van egy fiam aki a legnagyobb szerelmunkben fogant, es egy lanyunk akinel megkerdeztem parom, hogy ez most komolyan ennyi volt mert meg bemelegitesnek is gyenge lett?!?! (Szoktuk egymast ugratni) :D

Hat...

nalunk bejott a "statisztika" :D

2014. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
40%

Csakhogy nem ösztönlények vagyunk, hanem emberek.


A rózsa a rá fordított időtől lesz különleges. Ha a csak a hormonok miatt szeretik az emberek az utódaikat, legyen is vége a világnak, mert elborzaszt az egész.


De te is nagyon lenézed magad; bármibe lefogadom, hogy ha felnevelnél egy általad megszült, és egy örökbefogadott gyereket úgy, hogy mindkettőről gondoskodsz, szereted, törődsz vele, évek múltán magad sem tudnál különbséget tenni a kettő közt. Ez is belénk van kódolva. A gondoskodás mellékterméke a szeretet.

2014. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
87%

23-as: ebben csak annyi a realitás, hogy nagyon jó szex esetén igen gyakran következik be spontán peteérés, és ilyenkor sokkal nagyobb százalékban lesz fiú belöle. Ugyanis a fiúkat létrehozó spermiumok gyorsabban, mint a lányosak, viszont kevesebb a tartalékuk, ezért rövidebb ideig tudják megtermekenyíteni a petesejtet.

A spontán peteéréskor a petesejt ott van, és a leggyorsabb spermium éri el elöször.

2014. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%

lúgosítás jó ötlet, mert az y kromoszómát tartalmazó ivarsejteknek kedvez


amúgy Czeizel Endrének van a youtue-n erről előadása, de talán a neten is, nagyon jókat ír, mond!

2014. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%

25


nem a "tartalékuk" kevesebb, hanem az élettartamuk a rövidebb talán, nem tudnak a peteérésre annyit várni, mint mondjuk az x-ek

2014. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
39%
úton van már a baba?
2015. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
38%

Apuka iparkodjon, tőle függ! :D


[link]


Nekem van örökbefogadott, meg házilagos gyerekem is, nem tűnt még fel, hogy másként szeretném őket - de ez egy mellékszál.

2015. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
57%

Én is úgy tudom, x számú azonos nemű gyerek után van valami lehetőség a nem befolyásolására, de úgy tudtam csak külföldön. Ezek szerint le vagyok maradva:)


Viszont, kérdező, nem akarlak megbántani, de fura vagy. Más embereknek nem lehet gyerekük, te meg válogatni akarsz a nemekben....Persze nem tudhatod milyen, ha vágysz rá, de nem lehet, mert 3 gyereked van. Az, hogy fiúra vágysz, de nincs, a közelében sincs annak, hogy nem lehet egyik sem.

2015. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!