Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért féltékenyek rám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenyek rám az emberek, és miért akarnak mindig velem lenni, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Nagyon elkeserít, hogy a környezetemben majdnem mindenki (szüleim, rokonaim, barátaim,udvarlóim, munkatársaim, volt pasijaim) mindig velem akarnak lenni és birtokolni akarnak, ráadásul egymást marják azon, hogy mikor kivel legyek. Ez engem nagyon kiborít, mert szeretem a szabadságot, és néha magamnak lenni, ehhez képest abból áll egy napom, hogy minden ismerősöm velem akar lenni, meghív ideoda csörög a mobilom, jönnek az imélek, és nem tudom megsokszorozni magam. Ilyenkor mivel rendszerint egyszerre csak egy emberrel tudok és szeretnék találkozni, a többiek értetlenkednek, megsértődnek, és hisztiznek, van hogy el is sírják magukat. Egyre nehezebben viselem, pedig szeretem őket, csak ez nekem már sok. És még a tetejében nekem van lelkiismeretfurdalásom, azért mert lemondok egy-két találkozót. Nem tudok mit kezdeni a körülöttem lévőkkel, nem akarom megbántani se őket, de veszekedni nem akarok velük, mert nincs energiám a felesleges vitákra. Másrészt van akitől el fogadom ezt a ragaszkodást (a legjobb barátnőmtől). Mit tegyek, hogy ne telepedjenek rám, és ne ragaszkodjanak hozzám ennyire?
2010. jan. 25. 14:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt.A barátnőm olyan volt,mint egy pióca.Én mindig leráztam,mert már nagyon idegesített.Persze elmentem vele néhányszor,de aztán megelégeltem a mindennapos sétálgatásokat a faluban.Unalmas volt,megmondom őszintén.Én szoktam neki mondani,hogy most nem érek rá,mert ide vagy oda megyek..mindig ez volt,egyszercsak nem zaklatott tovább:D
2010. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!