Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért féltékenyek rám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenyek rám az emberek, és miért akarnak mindig velem lenni, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Nagyon elkeserít, hogy a környezetemben majdnem mindenki (szüleim, rokonaim, barátaim,udvarlóim, munkatársaim, volt pasijaim) mindig velem akarnak lenni és birtokolni akarnak, ráadásul egymást marják azon, hogy mikor kivel legyek. Ez engem nagyon kiborít, mert szeretem a szabadságot, és néha magamnak lenni, ehhez képest abból áll egy napom, hogy minden ismerősöm velem akar lenni, meghív ideoda csörög a mobilom, jönnek az imélek, és nem tudom megsokszorozni magam. Ilyenkor mivel rendszerint egyszerre csak egy emberrel tudok és szeretnék találkozni, a többiek értetlenkednek, megsértődnek, és hisztiznek, van hogy el is sírják magukat. Egyre nehezebben viselem, pedig szeretem őket, csak ez nekem már sok. És még a tetejében nekem van lelkiismeretfurdalásom, azért mert lemondok egy-két találkozót. Nem tudok mit kezdeni a körülöttem lévőkkel, nem akarom megbántani se őket, de veszekedni nem akarok velük, mert nincs energiám a felesleges vitákra. Másrészt van akitől el fogadom ezt a ragaszkodást (a legjobb barátnőmtől). Mit tegyek, hogy ne telepedjenek rám, és ne ragaszkodjanak hozzám ennyire?
2010. jan. 25. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Most dicsekszel, vagy panaszkodsz?
2010. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem dicsekszem! ez a problémám, és nagyon zavar, lehet hogy mások erre vágynának, de közel sem olyan jól hangzó az életben mint leírva. másnak az a baja, ha nincs társasága és magányos nekem ez. nem szeretem ezt a nyomást a részükről, hogy folyton hozzám kötnék magukat.
2010. jan. 25. 14:35
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Kinyitod a szád a legközelebbi alkalomkor és közlöd, hogy "bocs, de most nem érek rá". Nem kell magyarázkodni, parázni a sértődéstől ilyesmi. Ha nem húzod meg a határt, sosem fognak leszállni rólad.
2010. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát csak azért tűnik dicsekvésnek,mert vegyük,h 22éves vagy,feltételezem a barátaid/barátnőid/exeid sem töltik egész nap otthon az idejüket arra várva,h te mikor találkozol velük-gondolom ennyi idősen vagy dolgoznak v egyetemre járnak,pasijukkal,barátnőjükkel vannak,a szülők,rokonok meg belátják h 22éves nőnek van más dolga is.Ne haragudj,de ez nem igazán jellemző a mi korosztályunkra.Az meg pláne nem,hogy megsértődnek mint az óvodában,ha nem foglalkozol velük,amúgy sem tudom,milyen időmilliomosok vagytok,h ez a legnagyobb problémátok.Én nem féltékenységből beszélek,egyetemista vagyok,de sokszor arra sincs erőm,ha este6kor hazaesek,h egyek,érdekelnek a barátaim,de egyszerűen vagy nincs időm v nincs energiám találkozni velük.Szerintem olyan ez a kérdés,mintha egy tizenéves tette vna fel-kb akkor vannak ilyen problémái az embernek.
2010. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

De hogy jön ehhez a féltékenység???

Amúgy jó neked.

Biztosan érdekes társaság vagy, felvidítod őket és azért.

Ha nincs hozzá kedved, mondd el, hogy most mást terveztél, más dolgod van, vagy arra van szükséged, hogy egyedül légy.

Megértik, biztosan..

2010. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
49%
A népszerűség ára... Egyébként meg, ha igazán szeretnének téged megértenék, hogy csak egy van belőled, és nem kezdenének el hisztizni. Én az ilyen emberekkel nem is foglalkoznék...
2010. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Én ezt megértem, sajnos az embernek dönteni kell, ki az a pár személy, aki a legfontosabb neki és azokra vigyázni, őket szeretni, időt szánni rájuk, a többiek pedig le fognak morzsolódni. Nem lehet időnk sok emberre sajnos!
2010. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene mondanod egy pár embernek, hogy nem érsz rá, nem kell részletekbe menni. Vagy ezt ki is lehet fejezni. Mikor emaileket írnak, nem vagy köteles 24 órán belül válaszolni.
2010. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hú, b. meg.

én örülnék neki, ha ilyen népszerű lennék.

amúgy nem vagy kicsit nagyra magadtól, hm?

2010. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de jó,h neked és a barátaidnak az a napi gondotok h ki kivel találkozzon.Jó nektek,h huszonévesen semmi kötelezettségetek nincs...Nem mintha irigyelnélek,mert egy idő után qva unalmas lehet ha az embernek semmi hasznos dolga nincs.Szerintem tuti kamu a kérdés,mert nem felnőttekre jellemző belőle semmi se,amit leírtál.Ha meg mégis az lenne akkor sürgősen kezdj vmi fontosabbat magaddal,mert elég furcsa h még ennyi idősen is ennyire a barátok határozzák meg a mindennapjaidat.
2010. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!