Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon megviseli a gyereket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megviseli a gyereket a válás? Mennyi idő kell neki, hogy elfogadja a helyzetet és megbékéljen vele?

Figyelt kérdés
Szeretnék elválni a feleségemtől.Már nem szeretem úgy,nem jó a kapcsolatunk.Régóta fontolgatom ezt,de még nem szóltam neki erröl,most viszont rászántam magam,h megteszem.Van viszont egy 9éves kislányunk,akivel imádjuk egymást!!! Nagyon félek,hogy mi lesz vele ha elmegyek.Hogy szoktak reagálni a gyerekek egy ilyen helyzetre?
2010. jan. 25. 13:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
Január 25. 10:18 írója:én is valami hasonlót gondolok,ezért nem is írom le.A te megfogalmazásodban benne van a lényeg és az a frankó:)
2010. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem aki egy szeretö családban nevelkedik mindenkép megviseli.Az én gyerekeim már nagykorúak mégis megviselte őket,hogy az apjuk bejelentette szerelmes lett és elköltözik.A lányom kicsit lazábban vette,de a fiam befeléfordult,pszichologushoz kellett menni.Ő jobban kötödik az apjához.Már majdnem 2 éve nem vagyunk együtt,de a fiam a helyzetett nem fogadta el,de megbékélni sem tud.

Becsapotnak érzi magát.

2010. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!