Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apasági vélelem megdöntése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apasági vélelem megdöntése, de hogyan?

Figyelt kérdés
A férjem jelenleg ismeretlen helyen tartózkodik, ezért is húzodik a válás is. Ilyen esetben mi a teendő?

2014. aug. 20. 12:16
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
74%
Azt nem tudom hogy hogyan működik ismeretlen tartozkodás esetén.Mi úgy csináltuk ( lányom születése előtti napon mondták ki a válást) hogy bementünk a biológiai apukával a lakcím szerinti gyámhivatalba és ott jegyzőkönyvbe vették hogy ő az apuka és nem a férjem.Majd kiküldtek egy levelet a volt férjemnek ( német állampolgár) ,ő nyilatkozott hogy nem ő az apuka.Majd kb 3/4 év múlva menni kellett a bíróságra a biológiai apával és ennyi. A gyermek részére eseti gondnokot rendeltek ki,ő képviselte a gyermeket.Nem került semmibe.
2014. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon a témában, de ha tudod bizonyítani, hogy ki a tényleges apa, aki nem a férjed, akkor az nem elég?
2014. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. Sajnos nem. Pedig van apasági teszt is. :-(

A fiam anyakönyvezésekor tudtam meg, hogy van ilyen törvény.

:S

2014. aug. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!