Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mindenki ráakar beszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki ráakar beszélni, hogy menjek vissza a férjemhez aki megvert!?

Figyelt kérdés
Miért van ez?
2014. aug. 16. 18:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg azoknak akik rá akarnak beszélni, hogy menjenek ők vissza az erőszakos házastársukhoz...


Még mindig meglep az emberek idiotizmusa...


Ja és nehogy visszamenj, mert csak újra bántani fog. Az ilyenek nem változnak.

2014. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nincs köze a politikához.
2014. aug. 16. 18:48
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kutyabol nem lesz szalonna,.

Ne menj vissza.

Meg akkor is gondold meg, ha az exferjed naponta, terden allva konyorog emiatt. (de errol nem is esik szo, szoval neked kellene bocsanatot kerned az exedtol, mert megutott a baromja??? A "tanacsadok" javasoljak neked ezt??? Kik a tanacsadok, a szomszed Julis neni meg a fodrasz, meg a kozertben a penztaros???)

A rossztanacs-adokkal ne foglalkozz, igenis, fel lehet nevelni ket gyermeket egyedul (enyemek is felnottek, egyetemet vegeztek/most egyetemista a kicsi) szoval ekkora marhasagot, hogy ket gyereket egyedul nem lehet...

Ha baratnod tanacsolja ezt, akkor az nem a baratnod, hanem "lepaktalt" az exeddel.

NEHOGY VISSZAMENJ!!!!

2014. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Pontosan ki az a "mindenki"?
2014. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy menj vissza hozzá, én a helyedben meg is szakítanám velük a kapcsolatot.
2014. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A szüleim, meg az anyósom :)
2014. aug. 17. 08:02
 17/20 anonim ***** válasza:

Anyós jó hogy védi a "kicsi" fiát. Szerintem ha egyszer képes volt felpofozni és így meglökni, akkor máskor is megteheti. Agresszív baromállat férj pedig sosem jó. Ha kell egyedül neveld a két kicsit, vagy találsz másik pasit, de az erőszakosság sose tartozott a jó férj ismérvei közé.

Persze akik ebben nőttek fel normálisnak tartják, hogy az asszony verve jó és néha elkél egy két pofon, de ilyen csak gyöpösagyúaknál van. Még a végén bedumálják, hogy megérdemelted. Szóval ne hagyd magad!

2014. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 settlement ***** válasza:
Tudod 14 éve kaptam az első pofont....azt hittem megváltozik. Sosem fog. Nyolc hónapja költöztem el...bár hamarabb megtettem volna. Ne menj vissza!!!! Sok mindent meg tud bocsàtani az ember, de ezt nem lehet.
2014. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szóval aki a múltban magányában prostihoz járt az dögöljön meg, és szóba se kell vele állni míg él. De aki könyörtelen és aljas módon több ízben üti vágja a barátnőjét, feleségét.. gyermekei anyját.. bárkit. Annak esély jár?! Bávo.. Meg a..
2014. szept. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne menj vissza, mert el durvul a dolog ha vissza mész, mert ő nyeregbe fogja érezni magát. aki azt mondja hogy menj vissza az téged nem szeret. ezt tudom levonni ebből.
2014. okt. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!