Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt olyan szakitas/valas az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szakitas/valas az életedben ami rettentoen megviselt? Hogyan tudtal tul lepni rajta? Talaltal azota jobbat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 16:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

A legjobbat találtam meg.

De, ha elveszíteném, akkor is ott lenne a saját énem és egyénisgem, ami miatt nem törnék össze

2014. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Volt olyan. Nem tudtam. Nem találtam.
2014. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Több is volt. Az első ilyennél azt hittem, vége az életemnek is, pedig csak pár hónapig tartott. Aztán az idő sokat segített. A másiknál mindketten szerelmesek voltunk még egymásba, amikor szakítottunk, csak nem működött a dolog, ez azért volt nagyon fájó, sokáig is tartott kiheverni. A harmadikkal meg még évekig együtt dolgoztunk, láttam,a hogy párt talál (utánam egy héttel), megnősül - és boldogtalan vele. Iszonyat volt, főleg, hogy minden nap láttam. De aztán megismertem a mostani férjemet, és rájöttem, hogy ő az, akivel működni tud a dolog - és működik azóta is, van egy szép kisfiunk, várjuk a második babát :).
2014. aug. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon sok kapcsolatom volt, szakításom is nagyon sok volt. De simán túlléptem rajtuk, csak egyetlen egy viselt meg. Az viszont alaposan. Tönkrementem minden téren. Egzisztenciélisan, anyagilag, egészségileg. S noha azóta boldog házasságban élek, még így, 15 év távlatából is felsajdul néha.
2014. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Bivajka válasza:
Az első hosszabb párkapcsolatom vége viselt meg. Igazából nem maga a szakítás, hanem az, hogy nem működött már, és nem tudtam mi az oka. Útkeresés következett az életemben, aminek során meg akartam találni magamat. Ez többnyire sikerült is, addigtudatosan nem is akartam új kapcsolatot, nehogy megint "csak a szerelembe legyek szerelmes". Kb egy év alatt kristályosodott ki bennem, hogy mit is szeretnék, és milyen kapcsolatban érezném jól magam. Nem túl sokára találtam is. Jobb volt, mint az előző, és elég sokáig voltunk együtt. Ebből a kapcsolatból is sokat tanultam, kölcsönösen sokat tanultunk, mert mindent megbeszéltünk, és meg is tudtunk beszélni. Szerintem ez nagyon fontos az őszinteség mellett. Ennek a kapcsolatnak 4 hónaoja lett vége, de úgy, hogy mindent megbeszéltünk, és végére le tudtuk zárni is. Pontosan tudtam már ekkor, hogy valami hasonlóra vágyom, csak még jobbra. Nagyon hamar sikerült is megtalálnom szerencsére. Az elsőhöz képest annyival jobb a mostani, hogy nincs mit összehasonlítani köztük. Ami fontos szerintem, hogy találd meg önmagad, és ne csak azér keress párt, hogy legyen melletted valaki. Rá fogsz jönni, hogy az előző épp csak az elégséges szintet ütötte meg, és még hálás is leszel, hogy vége van.
2014. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én tini vagyok és három éve szakítottam kényszeresen a barátommal. egy évig sokkos voltam, aztán sulit váltottam, és tiszta lappal indítottam. És akkor még eléggé éltek bennem az előző barátom képe, de ekkor belépett a képbe egy másik fiú.

Magas, sovány, szőke, kedves, és vicces. Állítólag szeret. :) Igaz bár még ott lebegett a szemem előtt az előző szerelmem, de lassan kiábrándultam belőle, de mindig elpirulok, ha találkozok vele valahol. Rájöttem, hogy lehet, hogy összeillettünk, de sajnos egy másik lány hisztije miatt szakítottunk, és emiatt sokkos voltam. De amikor rátaláltam a (nem nevezem)fiúra, elgondolkodtam azon, hogy vajon ő-e az igazi vagy sem. De úgy tűnik megtaláltam. Most 3 évvel később sokkal jobb bőrben vagyok. Igaz bár ebben az iskolában is van egy hülye lány amelyik rástartolt a fiúra, de hát mit lehet tenni, mindenhol vannak ilyenek. De csak keresztülnézek rajta, ha pedig kikezd velem és valami gorombaságokat vág a fejemhez, a kezébe nyomok egy parafadugót és azt mondom, hogy tedd a füledbe, különben leereszt a fejed. :)

2014. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!