Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azt megtehetem, hogy az apa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt megtehetem, hogy az apa megkérdezése nélkül elköltözök a kislányommal egy távolabbi városba?

Figyelt kérdés
A rokonaim kb 300km-re laknak, és lenne ott egy lakás, ahova be tudnék költözni. Nem eltiltani szeretném a lányt az apjától, hanem csak egy kicsit szeretnék talpra állni. Még nem váltunk el, csak az apa akar elköltözni tőlünk. Származhat abból valami, ha én ilyen messzire költözök a gyerekkel?
2008. aug. 5. 10:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem elvált a férjem, mikor jó messze ment a exe a gyerekekkel, mi megbeszéltük, mivel mi úgy tudjuk, vagy egy határ amilyen messzire már csak úgy nem viheti el az anya, ha meg igen, szerintem akkor az anyának kutya kötelessége biztosítani a lehetőséget, hogy az apa láthassa a gyereket, főleg ha olyan a helyzet, mint nálunk, a párom fizetésének 40%-a gyerektartásra megy, hát ne már az utat is mi fizessük, szóval valahogy kiegyeztünk.
2008. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

jön itt a sok vàlasz hogy ne legyél gerinctelen,az apànak joga van blablabla.

de azt nem vette mindenki észre hogy :az apa költözni,tehàtlépni akar.$akkor a hölgy miért ne mehetne utjàra.a tàvolsàgrol annyit,hogy nehogymàr mert az apuci péànzt muszàly kiadni jegyre,akkor te màr csak 20 km-es tàvolsàgban lakhatsz.

butasàg

keress fel egy ügyvédet.ha a pàrod nem akar veled élni,onnét a te döntésed hogy hovà költözöl.

én külföldre költöztem egy 5 honapos babàval,és csak egy fél év mulva kezdtem el a papirokat intézni a vàlàssal kapcsolatban

senki nem büntetett meg.söt.

ha én nem iszok,nem drogozik,eltudom làtni a gyermekem,és az apa nem akar velem élni,hàt odamegyek ahovà akarok.

2008. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Ne haragudj, de nem az volt a kérdés, hogy mi a véleményem arról, ha új életet kezd ebben a helyzetben.

Neked szerencséd volt, hogy a párod nem jelentett fel, és valószínűleg a kérdezőnek a párja sem tenne ilyet, ha le akar lépni.

Ettől még a törvény, az törvény, és bizony érheti kellemetlen meglepetés. :(

2008. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!