Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ötletek kellenének, gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek kellenének, gyerek apjának levélben szeretném érzékeltetni, milyen egy gyereknek apa nélkül? Esetleg képekkel illusztrálni, videot nem tudok.

Figyelt kérdés

de valahogy az alábbi a video mintájára, ami egy kisfiúról szól, csak anya nélkül, hogy mindent egyedül csinál amit mások anyával

http://www.youtube.com/watch?v=HCxpntBLynM


tehát képeket állítanék össze alá szövegekkel


az elválás emlékére, hogy elhagy-ott.


2014. júl. 26. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon szánalmas és buta vagy. Egyrészt nem tudhatod, hogy a gyerekednek hiányzik-e valami, amit nem is ismer (neked pl. hiányzik a diploma? nem, mert nem ismered a létezését). Másrészt a pasidat egyáltalán nem érdekli a gyerek és te, nem fogja attól még, hogy érzelmileg zsarolod és 12 éves módjára csinálsz a kölyökről montázsokat. Csak jót röhög majd rajtad. Ahogyan mi is.


Egyébként ki szavaz arra, hogy ez a kérdés felveheti a versenyt azzal, amikor a kérdező egy undorítóan gejl születés történetet írt a baba "apjának"?:D


Kérdező, lehetne a legjobb barátod az a kérdező:D

2014. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom, én nem csodálom, hogy a pasi lelépett. :D
2014. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
100%

Írtam ehhez a poszthoz pár gondolatot még tegnap este és most visszajöttem, hátha másként látom a történetet, de nem. Semmit sem gondolok másképpen. Attól, hogy idejött egy hasonló helyzetben lévő nő és leírta neked, hogy megért téged, az még nem azt jelenti, hogy helyes, ha nekifogsz "lelkiismeret-furdalást keltő" levelet írni.


Ha netán vissza is jön hozzád, szerintem képes valaki megváltozni? Talán ideig-óráig megpróbálna úgy viselkedni, ahogy az tőle teljesen távol áll, de idővel ismét önmaga lenne és óriásit csalódnál, tehát csak az idődet pazarolod.


Fogadd el, hogy rossz apát választottál a gyermeknemzéshez és iktasd ki az életedből meg agyadból annyira, amennyire csak tudod. Vele már úgysincs jövőd, minek erőlködsz? Azt akarod, hogy együtt éljetek pár évig és utána megint elhagyjon mondván, hogy ő nem is akart titeket és te egy házisárkány vagy? Kinek jó ez?


Szerinted a gyerekednek valóban szüksége van egy ilyen apára? Keress inkább egy normális embert, aki elfogad titeket és sajátjaként szereti a gyerekedet is, ne akarj valakit olyanná formálni, ami sose lesz belőle!


33/N

2014. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
28%
Undorító vagy.Remélem egyszer kapsz egy olyan levelet,amiben a férjed fogja ecsetelni, hogy milyen boldog az új párjával és a közös gyerekükkel.Ezt érdemelnéd, te szánalmas érzelmi zsaroló!
2014. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
59%
Nem is olvasom tovább a szöveged.Te elmebeteg vagy! Kezeltesd magad.
2014. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj semmit, csak lépj tovább, csendben. A babának nem fog hiányozni, ami sosem volt, és ne légy tévedésben, az apát nem neked kell megadnod neki! Majd ott lesz neki férfi mintának a te apukád és a nagybácsi. Nekem tökéletes minta volt a nagyapám, semmi bajom nem lett attól, hogy nem volt apám. Ne keseregj, írtam már, lépj tovább.

Egyébként nem értem, miért nem mentél vele, vagy utána. Az sosem volt opció?

2014. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
71%

Én most teljesen segítőkész szándékból írom,hogy keress fel egy pszichológust,aki segít neked a feldolgozásban.

Igen súlyos mentális és pszichés problémáid vannak!

Ha így haladsz beleőrülsz ebbe!

2014. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 A kérdező kommentje:

senki nem érti mi van.

én pl nagyon szeretem apukámat.

és nagyon sajnálom, hogy az én babámnak ez nem adatott meg. ami nekem igen.

és én nem eldobtam, tisztességgel, becsülettel nevelem őt. és engem hoznak ki szánalmasnak, meg undorítónak..


hogy mondjam neki, amikor majd kérdezni fogja, apukád nem szeret.

apukád elhagyott.


senki nem tudja milyen érzelmek mennek itt, mindenki magából indul ki. dehogy nem belőlem, az biztos.


az együttérzőnek köszönet.

2014. júl. 27. 21:11
 59/76 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. Ennyi. Kár ezt tovább ragozni. :D
2014. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
89%

Tehat a helyzet a kovetkezo: a ficko ilyen-olyan okok miatt kulfoldon van (nem reszletezted miert). Masfel-ket ev mulva jonne haza hozzatok, de te most azonnal akarnad. Mivel ezt nem teszi meg (karrier, munka, fizetes, akarmi miatt) ezert te ugy dontottel hogy kiadod az utjat, es rugsz is bele kozben egy jo nagyot.


Jol ertem?

2014. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!