Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ötletek kellenének, gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek kellenének, gyerek apjának levélben szeretném érzékeltetni, milyen egy gyereknek apa nélkül? Esetleg képekkel illusztrálni, videot nem tudok.

Figyelt kérdés

de valahogy az alábbi a video mintájára, ami egy kisfiúról szól, csak anya nélkül, hogy mindent egyedül csinál amit mások anyával

http://www.youtube.com/watch?v=HCxpntBLynM


tehát képeket állítanék össze alá szövegekkel


az elválás emlékére, hogy elhagy-ott.


2014. júl. 26. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
100%

"de nekem már elegem van ebből a játékból, hogy ki hogy van, meg majd találkozunk, meg egy család leszünk, meg mintha mi sem történt volna."


Ha eleged van, akkor lépj tovább, de az írásaid alapján ezt valamiért nem akarod megtenni, hanem süllyedsz bele a kakiba.

2014. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, te látod, hogy mit írunk vagy le**arod és csak írod, ami eszedbe jut?
2014. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj,ne reagálj 1hónapig és nézd meg hazarohan-e megtudni hogy miért.Ha belülről nem jön neki az érzés,pár képaláírás,egy szomorú videó semmit nem indít el benne.Legyen méltóságod!
2014. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Most lehet, hogy lepontoztok, mert tudom, hogy gyerekes cselekedet, de teljesen egyetértek a kérdezővel. Sajnos én is közel hasonló cipőben járok, de eltelt 2 év és még ő okol, hogy miattam maradt ki mindenből...

Vannak klipek, amik ehhez valók. Pl.ul: Apuka ne menj el, Szól a telefon, stb...

Légy erős és lépj tovább!!!

2014. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:
azért nem foglalkoztam elején a válaszokkal, mert provokatív és mert egyből támadva voltam, hogy érzelmi zsarolásnak szánnám, meg akarnék tőle valamit, hogy megváltozzon, bármit, nem volt kedvem magyarázkodni, miután már leírtam pedig, hogy csak ne higyje már azt, hogy ez normális, mert ő azt hiszi együtt vagyunk, minden ok, csak azért beszúrja, hogy lehetne valakim, de szeret.
2014. júl. 27. 00:10
 46/76 anonim ***** válasza:
És miért velünk beszéled ezt meg, miért nem vele??
2014. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 A kérdező kommentje:

akkorhát nem írok semmit.

de amúgy eddig is ezt csináltam.

majd hív az anyja, mi van velünk, miért nem keresem a fiát, semmiről nem tud, totál azt hiszi, minden ok.


és hogy fog elsülni?

én nemvártam meg a fiát, leléptem, innen már csak egy lépés, hogy mert biztos van valakim, én vagyok a r*banc.

2014. júl. 27. 00:13
 48/76 A kérdező kommentje:

eddig leveleztünk.

tehát vele "beszélem".

2014. júl. 27. 00:14
 49/76 anonim ***** válasza:
100%

tenyleg, miert nem varod meg?


Lenne amugy a fickonak egyaltalan lehetosege arra hogy veletek legyen? Vagy neked tokmindegy, jojjon azonnal es kesz?


Santit nekem ez a sztori.

2014. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

lenne, olyan 1,5-2 év múlva

addig meg megy a jópofizás

csak az a mondata betett most.

2014. júl. 27. 00:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!