Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ötletek kellenének, gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek kellenének, gyerek apjának levélben szeretném érzékeltetni, milyen egy gyereknek apa nélkül? Esetleg képekkel illusztrálni, videot nem tudok.

Figyelt kérdés

de valahogy az alábbi a video mintájára, ami egy kisfiúról szól, csak anya nélkül, hogy mindent egyedül csinál amit mások anyával

http://www.youtube.com/watch?v=HCxpntBLynM


tehát képeket állítanék össze alá szövegekkel


az elválás emlékére, hogy elhagy-ott.


2014. júl. 26. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
90%
Nem tartom jó ötletnek az érzelmi zsarolást. Ettől nem fog hozzád visszatérni, és valóban kéne neked ezek után?
2014. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
95%
Én nem csinálnék ilyet. Nyilván felnőtt férfi a gyerek apja, azért csináltál vele gyereket, tudja, hogy miért hagy ott benneteket és ez mivel jár. Mellesleg én nagyon megalazonak érezném ilyet küldeni a volt pasimnak.
2014. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim válasza:
82%
ez szemétség
2014. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
93%

Ez kb. olyan, mintha o meg kuldene egy olyan videot, amiben a gyerek es asszony nelkuli let elonyeit abrazolna.... Lassuk be, van ezekbol boven.

Mosr komolyan, legyen mar tartasod!!!!

2014. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:

ez nem érzelmi zsarolás!


csak ő ott én itt a gyerekkel és azt hiszi minden ok, megszületett nélküle, reagált amolyan semmitmondó levelet, de szépeket írt, egyszerűen fel sem fogja hogy nincs a gyerekkel és ez mit jelent.


nem akarom visszakapni, csak szeretném, ha érezné egyáltalán, hogy gyereke van.

2014. júl. 26. 22:48
 6/76 A kérdező kommentje:

szóval ő azt hiszi ez teljesen normális dolog, hogy egy apa nincs!

szeretném megmutatni, hogy nem, totál nem normális dolog.

ő tényleg azthiszi, hogy ez így rendben van.

2014. júl. 26. 22:49
 7/76 anonim ***** válasza:
84%

Szànalmas vagy....

Ettől nem fog másképp hozzàállni a gyerekhez. Kutyábol nem lesz szalonna...

Lépj tovább és kerea egy pótapukát aki téged is boldoggá tesz. inkább erre fordits energiát...

2014. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

olyanokat ír, hogy milyen erős baba tényleg, meg milyen jó anyja vagyok.

arra gondoltam a gyerek képe alá írnám pl én is egy vagyok azok közül, akiknek nincs apukájuk.

vagy hasonló

2014. júl. 26. 22:52
 9/76 A kérdező kommentje:

nem célom, hogy ezzel máshogy állna a gyerekhez.

hanem az, hogy gyereke van, az nem annyit jelent, hogy valahol van egy kocsija, vagy akármi.

2014. júl. 26. 22:53
 10/76 A kérdező kommentje:
a szánalmas meg nem én vagyok...
2014. júl. 26. 22:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!