Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy üres fényképkeret döbbente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy üres fényképkeret döbbentett rá: hogy szétszakítottam egy családot. Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Leendő anyósnál voltunk a hétvégén, és földbe gyökerezett a lábam, hogy lekerült a falról az esküvői képük. Persze az ex és az anyós kölcsönösen nagyon utálja egymást, már az is csoda, hogy eddig ott volt. Nem a mások véleménye érdekel, hanem inkább az, hogy én meg fogok-e bocsájtani magamnak. Most azzal vigasztalom magam, hogy ha boldog melettem a párom, akkor ez megbocsájtható.

2014. júl. 1. 20:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
9%

Nem vagyok se szektas se templomba jaro De amit irtam az igaz

aki hazassagba belepiszkit az majd a sajat piszkaban fog elni.

Nezz csak korul magad korul

Az te Istened persze megbocsajt de ettol a torvenyeit ne kell tartanod biztos azt a fejezetet nem olvastad el ugye=

A te Istened a bibliaban meg halallal sulytotta a hazassagtoroket es az ebben reszt vevo noket.

egyertelmuen benne van a bibliaban aki hazassagot tor az halalal fizessen erte.

Jezus meg tovabb szigoritott a dolgon

aki hazassagtoresre gondol az is mar gondolatban bunt kovet el

Tehat a te istened szabalyai szigoruak es egyszeruek

ha nem tartod be a sajat bunod kovetkezmenyevel fogsz minden nap elni.

2014. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
13%

ps mar ertem te is a szereto vagy aki csaladot szakitott szet es hazassagot tort.aha

na elj szepen a tudattal mert megkapod ami neked jar mindenkit sajat botjaval fognak verni. Nevesd csak ki az exet egyszer te is az leszel egy ex egy eldobott no.

A rend kedveert nem vagyok elhagyott es soha nem voltam Soha nem voltam fogalat nos vagy kapcsolatban levo ferfivel ez tabu.

Ferjnel vagyok mar 20 eve

2014. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
49%

31-es, azért ez meredek:

"benne van a bibliaban aki hazassagot tor az halalal fizessen erte.

Jezus meg tovabb szigoritott a dolgon "

Jézus nem szigorított a Biblián, ezt hogy gondolod?


Amúgy házasságot a férj tört, szóval neki kéne írnod ezeket!

2014. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
55%
Akkor lehet az édesanyámmal egy idős... Hát akkor sajnálom,hogy tiszteletlen voltam magával! Elnézését kérem. Nem félek attól amiről ön beszél mert a sorsomat én irányítom. Ha dobnak esetleg más miatt akkor így jártam, folytatom az életem. Maga viszont jól belehet savanyodva,ha ilyen témákat tépáz ok nélkül,mert hát boldog házasságban él talán unokája is van azzal kéne foglalkozni vagy praktikát olvasni. Nehogy nyugtatót kelljen bekapni az erkölcstelen életű gaz csábítók miatt akikre szórja a mérgét oktalanul.
2014. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
57%
Anyám! Maga nem szektás egyszerűen elme beteg! Értelmezzen már Mami....ennyi évvel lehetne tapasztaltabb, és mehetne kapálni kertet vsgy virágot ültetni =) sokkal bolcsebb lenne.
2014. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

28: De most a papírokból megtudtad, hogy a férfi hazudott a feleségnek is és Neked is. Mert a két nő két külön sztorit tudott. Ha tudsz róla, hogy a feleség egy jó házasságban érzi magát és a férje átveri, nyilván nem mentél volna bele a kapcsolatba.

Az hogyan nem csapja ki Nálad a biztosítékot, hogy a férfi átverte a két legfontosabb nőt az életében?

2014. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem dicserjuk a csalo hazassagtoro feremeno embereket.

Sot tapsoljunk szegeny hazassagot szetrugo nonek aki mast nem talal csak nos pasit.

Legyen ez a normalis es mindenk aki ezt erkolcstelebnek es szemetnek tartja az legyen szektas vagy besavanyodott.

Hurra

2014. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
=D
2014. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Én egy hasonló helyzetben vagyok, csak én vagyok a férfi. Mindkettőnknek van gyereke. Boldogok vagyunk, össze fogunk házasodni, gyereket fogunk vállalni. Az előző házasságomban boldogtalan voltam.


Szerintem egyszer élünk, boldoggá teszed ezt a férfit, és ő is boldoggá tesz téged. Szakítani ér. Válni ér. Semmi köze ennek az erkölcshöz. Nem hiszem, hogy erkölcs vagy kötelességtudat miatt vállalni kéne a boldogtalanságot. Tegyétek egymást még jó sokaig!

2016. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Egy gerinces ember elozo kapcsolatat lezarja mielott ujba kezd.

Ennyi a titok az erkolcs

Boldogtalan vagy ? Javid meg a hazassagod

Nem sikerul ? Valj el es utana keress uj part igy emberi igy tisztesseges.

Egymast csalni hazudni mindig meghozza a maga bunteteset nem tudsz majd bizni es benned sem biznak tobbet.

Most boldog vagy persze az ujdonsag varazsa de a seb ott marad csaltal vagy csaltak

Lecke ami ujra es ujra megkapsz.

Tiltakozhatsz allithatod az ellenkezojet de ott melyen marad az igazsag.

2016. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!