Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy üres fényképkeret döbbente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy üres fényképkeret döbbentett rá: hogy szétszakítottam egy családot. Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Leendő anyósnál voltunk a hétvégén, és földbe gyökerezett a lábam, hogy lekerült a falról az esküvői képük. Persze az ex és az anyós kölcsönösen nagyon utálja egymást, már az is csoda, hogy eddig ott volt. Nem a mások véleménye érdekel, hanem inkább az, hogy én meg fogok-e bocsájtani magamnak. Most azzal vigasztalom magam, hogy ha boldog melettem a párom, akkor ez megbocsájtható.

2014. júl. 1. 20:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
57%

Egy szerető sohasem szakít szét semmit.

Akkor van a szerető, amikor már esik szét a család.

Ha nem te, akkor lett volna más.

Örülj neki, hogy sem az anyagi problémád, sem a három gyereked, sem a rokonsága nem tántorította el tőled.


A volt feleségéhez jóval kevésbé ragaszkodott.

2014. júl. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
33%

21ez legyen a te vigaszod ha otthagy a ferjed 3 gyerekkel mas miatt.

Ha o nem lett volna lett volna mas ? Lehet

De ha valki nem olte volna meg a ministert lett volna mas.

Ez az erkolcstelen emberek sovany vigasza.

De mindenki azt kapja amit maga ad az elet igazsagos.

Egy nap te is igy jarsz egy fiatalabb jobb szebb miatt fog otthagyni teged is.

2014. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

23-as, tetszik a lelkesedésed, kié is a három gyerek?

Én meg férfi vagyok, vagy nő?

2014. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
27%
Véletlenül se érezd rosszul magad, a pasi döntött így...nálunk is hasonló volt a szitu már 4 éve vagyunk eggyütt, anyós lehet te miattad vette le a képet, hogy ne érezd kínosnak, nálunk a dédi vette ki a képet 3 év utánn mikor vittem képet neki a kisfiunkról aki kozos =). Voltak, vannak, lesznek nehezsegek...a no egy hulye sose volt jo a kapcsolatuk raadasul mikor mar reg elakart koltozni a parom erre o rajott volt neki valakije marmint a paromnak akkor bekozolte h terhes, a gyereket tudatosan az apja ellen uszitja hogy nem akart apad...stb mar pici kora ota. Ja es a sajat huga is a parom szeretoje volt evekig....nezz utanna...de az ex feleseg meggyozodese h en tettem tonkre a hazassagukat...sertett no akit elhagytak...ja es a gyerekeket hasznalja vedelem kent. Kitartas mert nekem sok kell hozza...de mondjuk egy hulye is ez a no!! =) csak pozitivan ha szereted.
2014. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
36%
Látom ide találtak a szintén elhagyott és megkeseredett feleségek is =D
2014. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
11%

Hisztis p****k gyülekezete :D


Mehetnétek ti is felvonulni mint a homárok :D

2014. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
75%
Odáig el ne jussunk már, hogy te egy önfeláldozó hős vagy, hogy egy szerencsétlen embert boldoggá tettél!
2014. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményét, a negatívat is, részben rászolgáltam. Tegnap beszélgettünk erről a szerelmemmel is, neki is van lelkiismeret furdalása, de csak a lánya felé. Ő is azt mondja, hogy én nem ok voltam, hanem következmény, ha egy jól működő házassága lett volna, csak annyit vesz észre, hogy csinos vagyok, de nem lép tovább. Ő első pillanattól kezdve komolyan gondolt engem, ezt most mondta csak el, de én annyira ragaszkodtam ahhoz, hogy csak a szeretője lehetek, és járjon haza a családjához, hogy nem merte előbb elmondani. A feleség sem azért ragaszkodik hozzá, mert annyira szereti, hanem a megszokás, az anyagiak, és persze a szomszédok véleménye miatt. De már ő sem akarja visszakapni a férjét, inkább a láthatás meg a válás kapcsán kellemetlenkedik, de ez már másik történet. A gyerekeim jól kijönnek a párommal, nem okozott konfliktust az ide költözése, sőt. Persze tudom, hogy lassabban kellett volna, de hiába randizgatunk gyerekek nélkül egy évig is, igazán lakva ismerni meg egy férfit, akkor derül ki, milyen társ egyáltalán. Túl leszünk ezen is, az én lelkiismeretem is megnyugszik, csak tegnap kicsit nehezebb volt, és elkezdtem sajnálni a volt feleséget, mert valóban nem volt szép, ahogy a párom eljött otthonról. De mint mindennek az életben, ennek is oka van.
2014. júl. 2. 11:39
 29/41 anonim ***** válasza:
35%

igen mindennek magvan az oka az eletben

es mindenki megkapja azt amit maga adott

a karma,isten, elet sors nagyon eros es nagyon igazsagos akkor fog visszacsapni amikor maar nem emlekszel ra miert is kaptad.

Amit tettel amibe belementel eleted vegeig ott lesz es emlekezni fogsz ra.

Hiaba csititod lelkiismereted nem fog segiteni

2014. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
64%
Ámen. MAJOM! Te miről beszélsz? Az én Istenem megbocsájtja a bűnőket és nem kárhoztat. Te meg szintén egy szektás elhagyott majom vagy! Menj és imátkozz azért,hogy vissza kapja a gaz csábító! Nevetséges! Milyen hibát követett el??? Beleszeretett valakibe? Csak nem Te is a Marika nénihez jársz?? Mint nálunk az ex feleség? =D
2014. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!