Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy üres fényképkeret döbbente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy üres fényképkeret döbbentett rá: hogy szétszakítottam egy családot. Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Leendő anyósnál voltunk a hétvégén, és földbe gyökerezett a lábam, hogy lekerült a falról az esküvői képük. Persze az ex és az anyós kölcsönösen nagyon utálja egymást, már az is csoda, hogy eddig ott volt. Nem a mások véleménye érdekel, hanem inkább az, hogy én meg fogok-e bocsájtani magamnak. Most azzal vigasztalom magam, hogy ha boldog melettem a párom, akkor ez megbocsájtható.

2014. júl. 1. 20:16
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
61%

Majd gondolj erre az érzésre, amikor a következő nőnek hazudja, hogy nem működik a kapcsolata...

Mondjuk számomra érthetetlen miért dőlnek be felnőtt nők ennek az ezeréves dumának.

2014. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
54%
Mert érzelmileg labilisak és bármit megtennének azért, hogy egy minimálisan is vonzó férfi szeresse őket.
2014. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
71%

A párod nem volt boldog, veled az.

Az anyós és a volt feleség utálták egymást.

Akkor most mi a gond?

2014. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Szerencsére a párom nem minimálisan vonzó, sőt, de én sem vagyok az. De egyébként igazad van, hiányzott egy igazi férfi ölelése, és nem gondolkoztam, Az elején még azt gondoltam, hogy az ő dolga, nem én fogadtam hűséget. Én élvezem, ami jó, a többi meg rájuk tartozik. De minden a feje tetejére állt, karácsonykor gyűrűt kaptam, szilveszterkor már velem volt. Aztán jött az életemben egy nagyon nagy anyagi krízis, amin még mindig nem vagyok túl, és ő nem menekült el, sem előlem, sem a három gyerekem elől. Pedig az egész családja ellene fordult, hogy én csak kihasználom őt. nem erről van szó, de ők ezt látják kívülállóként.

Tudom, se erkölcsös, se jó kislány nem vagyok, de ha semmi lelkiismeretem nem lenne, nem kérdeznék itt.

2014. júl. 1. 20:50
 15/41 anonim ***** válasza:
71%

Akkor mégsem a fenykepkeret, hanem a válási papírok így erthetobb...


Viszont azt a családot a pasid szakította szét...ha nem te, akkor jött volna más, akihez nagy hirtelen bekoltozhetett volna. Te ne emiatt érezd rosszul magad....persze drukkolok, hogy igaz legyen, hogy egy mindent elsöprő szerelem a tietek, meglátott, megszeretett, hozzad költözött, s éltek boldogan, mig meg nem haltok.

2014. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
92%
2 hónapnyi ismeretség utan a 3 gyerekeddwl egy fedél alá koltoztettel egy kvazi idegent? Valóban, igy sokkal,de sokkal romantikusabb :)
2014. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
43%

Ezt hivjak lelkiismeretnek ez az isten munkaja benned .

Halgass ra es szegyeld magad van okod ha nos pasival szurted ossze a levet.

Igen szetromboltal onzoen egy csaladot....

2014. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi vagyok, hogy a 3 gyereked mit reagált hogy ilyen hirtelen beugrott egy idegen az életükbe? Mindenhol azt ajánlják, hogy leghamarabb csak fél-1 éves biztos kapcsolatot mutasson be az ember a gyerekeknek.

Még ha életem szerelme lenne, akkor se zúdítanám rá így a gyerekeimre.

Az ő gyerekével szemben sem volt valami kedves, hogy az apja így kiugrott az életéből.

Nem csoda, hogy mindenki megszól, ilyen viharosan és meggondolatlanul a tinik szoktak viselkedni...

Normál érzületű ember minimum megvárja hogy a férfi elköltözzön a családjától és utána kezd el vele randizni. Teljesen függetlenül attól, hogy a férfi mit mond, mi a helyzet otthon.

2014. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
40%

Nahát! Szilveszterkor összejöttetek és júliusban érzed magad kellemetlenül?

Nyugi, ez csak a mélyen szunnyadó lelkiismereted parányi rezdülése volt. 1-2 nap, és megint a régi leszel, aki tojik arra, hogy elszerette a párját egy másik nőtől.

2014. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
68%
15: Egyetértek, hogy ne amiatt érezze rosszul magát, hanem más miatt... mert egy nagy szerelem vajmi kevés ahhoz, hogy átírja a jellemet....
2014. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!