Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az eldobható kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eldobható kapcsolatok korában élünk?

Figyelt kérdés
Ahogy megfigyeltem, mindenki egyből válik, amint elmúlik a szerelem.

2014. jún. 14. 14:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%

Régen jobban megvoltak a szerepek

A férfi eltartotta a családot, a nő nevelte a gyerekeket.

Borultak a szerepek. Kitolódott a családalapítás átlag életkora

Valahogy nem divat a kitartás jóban-rosszban

2014. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,pedig bőven lett volna rá okom,de nem fogok mindent eldobni,csak azért mert néha némely dolog javításra szorul.Ha megkérdezünk öreg,idős embereket akik lehúztak egymással 50-60 évet,ők is elmondják,hogy bizony probléma mindenhol akad bőven,és a szerelem is szeretetté szelídül előbb-utóbb.Az emberek csak az újdonságot,és kalandot hajtják,pedig meg kellene becsülnünk amink van.
2014. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%

Ma már az se jó némelyeknek ha minden rendben van. Nálunk bent a munkahelyen 1-2 kivétellel minden házas pasi és nő csalja a párját ,ha van gyerek ha nincs.

Undorító lett a világ, a nők nyomulnak a pasik buzulnak és ma már ez a természetes.

2014. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát tulajdonképpen igen, de azért ez nem mindenkire vonatkozik.
2014. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Elválnak aztán ha kérdezem milyen a mostani párod, az a válasz, hogy amiért elváltam a régitől, azért a mostaninak már nem is szólok.
2014. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
Régen ennek nem lett volna értelme hiszen nem szerelemből házasodtak az emberek. A szülők döntöttek, az ember meg kénytelenek voltak megszokni egymást, nem volt más választásuk.
2014. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok...mi a probléma a válaszommal, hogy ennyire le vagyok pontozva?
2014. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ez társadalmi rétegtől is függ,persze itt Magyarországon szinte a középosztály nem is létezik. Én ezt a környezetemben nem vettem észre.Inkább fámákat hallok innen-onnan.
2014. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"Régen jobban megvoltak a szerepek

A férfi eltartotta a családot, a nő nevelte a gyerekeket."


Talán nézz utána a magyar társadalomtörténetnek és ne az USA-ból indulj ki. Magyarországon mivel mezőgazdasági ország volt a fent említett családmodell csak nagyon szűk rétegben létezett. A nők ugyanúgy dolgoztak a földeken, csak még pluszban elvégezték a házimunkát. Na meg a mai értelemben vett gyereknevelés sem létezett, hiszen 3-4 éves kortól a gyerek is dolgozott.

2014. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Szerintem ez az "igényeim vannak és ki is merem mondani" kor. ÉS jogos. Régen nem volt ennyi válás. Persze. Ahogy egyetlen nagymamám sem élt boldogan, mert szolgálta az "urát". Nem kell messzire mennek, körbenézek a régi 40 éves házasságok között és csak a szánalmat látom. Inkább legyen valaki 5 évig házas és boldog, aztán váljon el, ha nem jó, mint hogy lehúzzon valaki mellett 40-et kushadva.
2014. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!