Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Alapvetően inkább a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően inkább a férfiak okolandók a kapcsolatok szétmenéséért?

Figyelt kérdés

Csak mert annyi kérdés van, ahol sok válaszoló egyértelműen, mintha valami feminista békeharcos lenne, mindenért a férfit okolja. Ha a csaj félrdug, akkor a hapi idézte elő, ha hapi tesz ezt, akkor egy szemét.

Ha a férfi figyelmetlen, akkor micsoda szemét, ha a nő figyelmetlen, akkor azt is a férfi idézi elő. Most akkor ez hogy van?


2013. máj. 5. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Ilyen értelemben nincs "férfi" meg "nő". Az emberek nemtől függetlenül lehetnek hülyék, érzéketlenek, vakok, naivak, kétségbeesettek.

2013. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert a nők vállán háromszor akkora teher van, mint a férfiakén. Bár ezért sem lehet igazán a férfiakat hibáztatni, mert csak azt lehet elnyomni, aki hagyja magát. A nők is ugyanolyan hibásak, mint a férfiak. Ha a férfi elnyomja és házicselédnek használja, akkor azért hibás a nő, mert hagyta magát.
2013. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen vannak a hisztis nős viccek meg ilyenek.

Ti nők, fogalmatok sincs, mennyit kell tűrni egy férfinek felétek. Nem csodálom, hogy sokan nem bírják évtizedeken át.

2013. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ti férfiak nem is tudjátok mennyit kell eltűrnie egy nőnek felétek!!Mindamellett hogy mindenben támogatnak ők végzik a mindennapok 80% át Amúgy egy kapcsolatért mindkét fél felelős nyilván nem szabat okot adni és meglátni a másikban az igyekezetet és nem egymáson kell kitölteni semmit!!Amúgy közösen kell megoldani a gondokat,és kölcsönös tisztelet szeretet nélkül nem fog menni!
2013. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ki a felelős statisztikailag. De azt tudom, hogy a nők azért bátrabbak a kapcsolat megszakításáért tett lépésekben, mert a jog teljes egészében mellettük van.
2013. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet egyértelműen kijelenteni. Mindkét nemből van ilyen is olyan is. Engem megcsalt a férjem miközben a kisbabánkat vártuk. Vagyis nem csak megcsalt, viszonyt folytatott 1,5 éve! 6 év együttlét után közös döntés alapján összeházasodtunk, megterveztük és összehoztuk a gyereket, és ő eközben félrejárt. 3 hónapos terhes voltam mikor kiderült. Én nem gondolom magam hibásnak. Ha gondja van velem akkor mondja el hogy megtudjuk beszélni és tenni tudjunk ellene. De csak azért elvenni és teherbe ejteni egy nőt, hogy akkor életfogytos házicselédet csináljon belőle...
2013. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"De csak azért elvenni és teherbe ejteni egy nőt, hogy akkor életfogytos házicselédet csináljon belőle..."


Csúnya dolog volt a részéről, elismerem, de uhhhh, azért ezt az anyai ösztönt nem irigylem a kicsidtől...

2013. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen anyai ösztönről beszélsz utolsó? A gyerekek a legnagyobb álmomat váltották valóra! Az más tészta hogy ennek kapcsán csalódtam az életben, de a gyerekeket sosem bántam és nem is fogom megbánni hogy megszültem! Nem tudom mi alapján vonsz le következtetéseket.
2013. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Arról az "anyai ösztönről" beszéltem, ami miatt házicselédnek érzed magad egy életre.
2013. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a gyerekek miatt vagyok "házicseléd", őket kötelességem ellátni, gondozni, nevelni, hiszen ők gyerekek. De a férjem trehányságával együtt ez már nagyon sok. De igazad van, a cseléd szó csúnyán hangzik. De végül is tényleg "cseléd" egy anya, nem? Kiszolgálod minden tekintetben a gyerekeidet, de nyilván nem rossz szájízzel, hiszen szereted őket, akartad őket. De ettől ez még fárasztó dolog. Elnézést a szóhasználatért, ez a téma (férfiak kontra kapcsolatok) szerintem örökre ilyen indulatokat váltanak már ki belőlem. :)
2013. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!