Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez ízléstelen húzás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ízléstelen húzás lenne?

Figyelt kérdés

A nejemmel két és fél éve külön élünk, és június közepén fogják végre kimondani a válást. Anno ő akart válni, miután fűvel-fával megcsalt, kb rögtön a közös gyerekünk születése után.

Másfél éve van valakim, együtt is élünk, szeretjük egymást.

Nagyon szeretném feleségül venni, gyereket is tervezünk.

Mennyire lenne bunkó dolog a részemről, ha rögtön a válás kimondásának napján megkérném a párom kezét? Ez elfogadható így, vagy megbántanám vele akár a páromat, akár a leendő exnejemet?



2014. máj. 8. 10:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megkérheted most is. Minek megvárni a válás kimondását?

Csak házasodni nem szabad addig, eljegyezni lehet.

2014. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%
Én nem gondolnám, hogy az exnejednek bármi köze volna ahhoz, ha akár a válás másnapján megkérnéd az új párod kezét. És azt sem gondolnám, hogy azok után amiket tett (amit leírtál) törődni kellene a lelkecskéjével, hogy mit érez.
2014. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is már kérd meg most a kezét :)
2014. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne a valas kimondása utan kérd meg a kezet. Tedd meg most. Az meg nem esküvő, azt ráértek szervezni a valas kimondása utan. Nekem a jobban esne, ha nem várnál....
2014. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
az exnejed ne nézd, ö sem nézett téged amikor phaszrol phaszra ült! Ha szereted az élettàrsad, kérd csak meg, én drukkolok!
2014. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
38%

Amíg papíron még házas ember vagy, addig szerintem még nem illik gyűrűt adnod, házassági ígéretet csak független ember tegyen. Utána viszont ha szándékaid komolyságáról biztosítani akarod párodat, akkor az eljegyzés után rögtön házasodhattok is.


Ha leendő exnejednek meg van a saját élete, akkor szerintem neki is jó az, ha elégedett emberként éled életed, nem pedig vele foglalkozol.

2014. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
16%
En nem értem, miért kell válás után egyböl megnösülni? Inkább élvezd az életet.
2014. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%

ha úgyis együtt éltek és még csak egy éve ismered szerintem se kell elkapkodni, majd elveszed később

De h a kérdésre válaszoljak, mint barátnőd nem érteném mire a nagy sietség

2014. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Én,ha a párod lennék,biztosan nagyon várnám már a válásotok napját és örülnék a gyűrűnek,mindegy melyik napon kérnéd meg.


Egyébként válás nélkül is eljegyezheted nyugodtan.Van ilyen, hogy attól függetlenül hordanak már gyűrűt, hogy el lennének válva.

2014. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
4%

Végül is igazatok van, én vagyok túl bonyolult.

Most már azt mondom le se fürödjön! Ugyan abban az átizzadt ingben kérje meg amiben a tárgyalásról kijött.

Sőt lehetne rögtön a bíróság büféjében. Ott nagyon finom a kaszinótojás.

Haldod kérdező? Ne fürgyé le!

2014. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!