Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez ízléstelen húzás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ízléstelen húzás lenne?

Figyelt kérdés

A nejemmel két és fél éve külön élünk, és június közepén fogják végre kimondani a válást. Anno ő akart válni, miután fűvel-fával megcsalt, kb rögtön a közös gyerekünk születése után.

Másfél éve van valakim, együtt is élünk, szeretjük egymást.

Nagyon szeretném feleségül venni, gyereket is tervezünk.

Mennyire lenne bunkó dolog a részemről, ha rögtön a válás kimondásának napján megkérném a párom kezét? Ez elfogadható így, vagy megbántanám vele akár a páromat, akár a leendő exnejemet?



2014. máj. 8. 10:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Mivel már régen különéltek, és a válóper megy, szerintem nincs semmi rossz az ötletedben.

De azért az új párod elött említsd meg te, )vagy valaki megbízható ismerös/rokon/barát), hogy neki mi ilyen esetben a véleménye.


Az exnejednek nem sok köze van ehhez, csak a párodnak.


Én személy szerint várnék másnapig, hogy a két esemény ne kapcsolódjon össze ennyire.

2014. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Miert lenne izlestelen?
2014. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Én a párod helyében örülnék, hogy azonnal el is akarsz venni, amint lehet. Az exfeleséged meg mindegy, mit gondol majd. Nem is kell tudnia róla...
2014. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Párod helyében örülnék.

Exnek meg nincs köze hozzá. Meg már úgy is régóta külön éltek. A válás kimondása már csak egy formaság lesz.

2014. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
Hát, én nem tenném az tuti:D De kinek a pap, kinek a papné:)
2014. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%

Miért olyan fontos, hogy a válás napján? Nem lehet megvárnia hétvégét és egy normális helyre elmenni, ráhangolódni az eseményre?

Nem is az ízléstelen a legjobb szó erre, hanem inkább olyan egyszerű gondolkodásra vall, érzek benne egy kis bosszút is. Szóval szánalmas az egész.

2014. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem. 8 hónapja meg szeretném kérni a kezét. És nem tehetem, mert a drága nejem húzza-halasztja a válást, csak hogy nekem keresztbe tegyen. És nem akarok tovább várni egyetlen nappal sem, azt akarom, hogy minél előbb hivatalosan is hozzám tartozhasson az a nő, akit mindennél jobban szeretek.
2014. máj. 8. 11:03
 8/27 anonim ***** válasza:
53%

Én nem tudnék örülni neki, de ez én vagyok.

Az ex nejed pedig nem fogja meghatni, ha eddig nem érdekelted...

2014. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
29%

"hivatalosan is hozzám tartozhasson"


Attól még, hogy megkéred a kezét, nem fog hivatalosan hozzád tartozni. Szed már össze magad egy kicsit.

Ha így folytatod ez a második nő is hamar ki fog szeretni belőled.

2014. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%
d
2014. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!