Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elméleti kérdés! Mit csinálnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés! Mit csinálnál, hogyan tudnál megélni a gyerekekkel, ha a férjed azt mondaná, hogy most itt a vége?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm férje szedett össze egy 23 éves kis libucikát, miközben otthon várná a 7 hónapos terhes felesége és a 2 gyereke. Barátnőm túl hamar esett teherbe a 2. baba után (véletlenül) és tényleg sok komplikáció volt, de amúgyis 3 gyereket akartak és mivel 2 kislány után jött a kisfiú nem volt kérdés,hogy megtartják.

Szegényke, hol vérzett vagy barnázott megállás nélkül,szex egyáltalán nem volt. Azt mondta,hogy eleinte próbálkozott,hogy legalább a férjének jó legyen,de azt mondta,hogy szabályosan azt érezte,hogy kiszakad a méhe,ha felizgult állapotba került.

Az a pasi úgy szerette a barátnőmet, hogy én még olyan nem láttam,de lám beleunt és pár hete kirobbant a dolog.

Eszében sincs helyrehozni, menni akar.

Nagyon jól éltek,a srác Ausztriában dolgozik,de Magyarországon laknak és barátnőmnek azt,mondta,hogy a válás után már nem fogják kapni az osztrák családipótlékot,ráadásul kb 50.000Ft gyerektartásra számíthat,mert nem az osztrák fizuból fogják vonni a gyerektartást,hanem a magyar szakmunkás minimáblbérből.

Teljesen kivan. El sem tudom képzelni,hogy áll majd ebből talpra.

Nekünk is 3 gyerkőc van,én is dolgozok természetesen,de az kutyafüle ahhoz képest,amit a férjem keres.Nagy családot akartunk,ketten akartuk így és tudtuk mindketten a szereposztást is,ahogy a barátnőmék is.

Ha ti most a saját életetekre gondoltok,hogyan tudnátok,megélni anyagilag,hová tudnátok menni és időben hogy bírnátok meg megoldani egyáltalán?

Én most megyek túrótortát sütni,az az uram kedvence!


2014. ápr. 30. 14:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Utolsó: életed legnagyobb hibáját követed el ha egy ilyen irreális félelem miatt nem szülsz.Minden egyedülálló anya megoldja az életét a válás után így vagy úgy,és nem is feltétlenül kell mindenkinek elválni.
2014. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem elmeleti kerdes,hanem a valosag. Terhesen egy pici gyerekkel maradtam egyedul. a szuleim segitettek, amint tudtam visszamentem dolgozni. Annyibol szerencses vagyok, hogy en kiemelkedoen kerestem, na de a bolcsi nekem is 4kor zart..... anyukam szaladt ertuk.
2014. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
17: van amikor a gyerek ugy jon, hogy anyuka nem menstrual, az orvos havonta ketszer vizsgalja, aki megallapitja, hogy nem is eshet most teherbe, aztan meg leesik a szekrol az ultrahangos vizsgalatnal amikor a kolyok integet neki.....
2014. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Jelenleg meg tudom oldani az általad elméletileg felvázolt élethelyzetet. Nagyjából öt éve kerültem ebbe a helyzetbe, hogy volt egy 10 éves gyermekem, és egy újszülött, a férjem pedig lelépett egy fruskával. Elég jól keresek, akár gyerektartás nélkül is meg tudnánk élni,De kétségtelen a gyerektartással együtt azért kényelmesebbé, érdekesebbé, sokszínűbbé tudom a gyerekek életét tenni. Hála istennek hitelem nincs, saját lakásban élünk. Nekem az idővel sincs bajom, nekem általában mindenre van időm, pedig nincsenek nagyszülők, nincs különösebben senki aki segítene/segített volna. Öt év távlatából már a lelki bajaim is elmúltak.
2014. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A kérdés nagyon jó, szerintem sok embert érint.

Hogy mit csinálnék? Pislognék mint hal a szatyorban minden vagyon nélkül. Igaz nincs gyerekem, de idő lenne mire összeszedném magam. Igaza van annak aki félretesz havonta egy kis összeget, sose lehet tudni...

2014. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!