Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Középkorú nő vagyok. A 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nő vagyok. A 4 éves élettársi kapcsolatomnak most lett vége. Nagyon csúnyán és gyáva módon tette ezt. Hogyan tudta ezt tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lányom is aki rengeteget segít.Édesanyám meghalt,bátyám a börtönben ül,van egy beteg édesapám,és most teljesen magamra maradtam.Együtt élésünk alatt nem volt veszekedés,az utolsó 1 évben romlott el a kapcsolat.Hirtelen költözött el,szünetet kért,és hítegetet.7hónap után haza jött,1hétre mert kiderült,hogy van nője.Lecserélt minket egy másik családra ,becsapoTt.Annyira gyáva,hogy azóta nem is jelentkezett,nem beszéltünk.A cuccai még itt vannak,bár már a másik nőnél lakik.Nem tudom miért tette ezt velünk?Miért jött akkor haza?Most nagyon fáj,és tudom,hogy el kell engednem.
2014. ápr. 20. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Cuccait kipakolni. Emlékeidből törölni. Fiatal vagy várnak rád a normális férfiak. Fel a fejjel!
2014. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 meme23 ***** válasza:
96%
Mit akarsz ezzel a jellemtelen emberrel beszélni. Tedd azt amit 1-es javasolt.
2014. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele beszélni,csak nem értem miért és hogyan tudta ezt tenni?Nem tudom,hogyan töröljem ki az életemből.Még itt vannak az emlékek.
2014. ápr. 20. 19:41
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan így tudta tenni hogy egy sz.r alak.. és azért ment haza mert akkor neki épp úgy volt a jobb bizonyára, kényelmi szempontból, valami miatt. Vannak ilyenek, nehéz lesz, de utólag már áldani fogod az eget, hogy nem egy ilyen emberrel vagy, és hogy nem 20 év után történt, hanem így, hogy még könnyebben lehet esélyed újrakezdeni.
2014. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
40%
Azért tette mert férfi,miért vagy így kiakadva? Már bocsi de nem lehetsz ennyire naiv hogy megbízol egy pasiba.
2014. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Egyik kutya másik eb.
2014. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem igaz, utolsó kettő, vannak normálisak is. Ezt nőként mondom.
2014. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 acelsziv ***** válasza:
93%
5 és 6: gyűlnek a megkeseredett nők? Nem minden fickó sz r alak, ahogy nem minden nő hisztis rib nc.
2014. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ő sem volt régen ilyen .Az utolsó évben távolodtunk el,mivel én állandó éjszakás voltam.A baráti társaságába ismerte meg ezt a nőt.
2014. ápr. 20. 20:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Nézd, akárhogy rinyálsz, nem te voltál élete szerelme, talált mást, aki érdekes. Van egy szar hírem, megteheti, nincs hozzád láncolva, azt tesz, amit akar. Próbáld kicsit összeszedni magad, nem tart minden kapcsolat örökké. Más nem, legalább felnőtt fejjel ezt megtnaulod majd. gyáva volt. Na és? Ha őt nem érdekli, rajtad kívül mást se fog. Nem tartozik amúgy elszámolással, nem az ő védelmében mondom, de ha egyszer egy gerinctelen alak, akkor ez van, hiába problémázol ezen. Lépj tovább.
2014. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!