Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Középkorú nő vagyok. A 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nő vagyok. A 4 éves élettársi kapcsolatomnak most lett vége. Nagyon csúnyán és gyáva módon tette ezt. Hogyan tudta ezt tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lányom is aki rengeteget segít.Édesanyám meghalt,bátyám a börtönben ül,van egy beteg édesapám,és most teljesen magamra maradtam.Együtt élésünk alatt nem volt veszekedés,az utolsó 1 évben romlott el a kapcsolat.Hirtelen költözött el,szünetet kért,és hítegetet.7hónap után haza jött,1hétre mert kiderült,hogy van nője.Lecserélt minket egy másik családra ,becsapoTt.Annyira gyáva,hogy azóta nem is jelentkezett,nem beszéltünk.A cuccai még itt vannak,bár már a másik nőnél lakik.Nem tudom miért tette ezt velünk?Miért jött akkor haza?Most nagyon fáj,és tudom,hogy el kell engednem.
2014. ápr. 20. 19:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért most ne dőljön össze a világod, kérdező, mert ha elég volt neki annyi a csajozáshoz, hogy te éjszakás voltál, akkor előbb-utóbb így is cserben hagyott volna. Legalább előbb tette, mint utóbb. Persze ez most nem vigasz neked, de próbáld kicsit pozitívan látni a dolgot, és ne menekülj az önromboló életmódba.
2014. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hol itt a gyávaság? Csak jólesik ráfröcskölni valamit. A szerelem nem így működik, hogy kegyelem, meg szánalom - te ezeket próbálod felhozni utólagosan is, nekünk. Szánalomból nem él meg egy kapcsolat. Jól írta egy előző, mást szeret.
2014. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem ez a gond,ha nem ahogyan tette.
2014. ápr. 21. 05:43
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne bánkódj! Hitvány alak! Próbáld meg elfelejteni. Amikor elgyengülsz az emlékektől, akkor szándékosan emlékeztesd magad arra, amikor szemét volt, amikor becsapott, kihasznált.


Fiatal vagy még, előtted az élet.

Ennél az alaknál már csak jobb lehet.

2014. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!