Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lett vége a kapcsolatomna...

Most lett vége a kapcsolatomnak nagy vita árán. Tettem feljelentést de mivel gyógyszer behatása alatt voltam a tárgyaláson visszavontam. Tehetek e mégegyszer feljelentést ha nem fellebbezhetek-e?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz feljelentést tenni? Egyébként újból kell majd feljelentést tenned, mert a gyógyszer/alkohol/megtévesztés/fenyegetés/tévedésben tartés ezek megtámadási okok, szóval semmis az ilyen feljelentés.
2008. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem odaírni, hogy mikor a tárgyaláosn visszavontad, és ott voltál begyógyszerezve, az volt semmis, nem is értem, hogy a képviselőd meg a bíróság ezt hogy fogadhatta el. Keress ügyvédet, aki majd eligazít, mert utólag ezt nagyon macera bizonyítani.
2008. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A volt barátom titokba készétette rolam aktképeket és felrakta chat.hu-ra engedélyem nélkül.Ezért voltam kiborulva amikor kitette a netre és akkor tudtam meg,hogy ilyet tett velem.
2008. júl. 23. 21:30
 4/5 A kérdező kommentje:

Szoval nem is tudom,hogy mi lesz a következménye a volt barimnak,mert miért kéri az én ügyvédet nevét?De én semilyen adatokat nem adtam ki neki semmit,csak annyit mondtam neki,hogy keres személyesen,ha valamit akar és ne írjon többet nekem,mert semmi köze hozzá a saját ügyvédemmel tárgyalni. ő megfog e keresni engem,mert nem kereset meg eddig 2 hét,csak megörizte a leveleimet?Vagy a bíroság után megkeres e engem?

Milyen büntetést fog kapni?Én milyen kártérítésben fogok részesülni?

2008. júl. 30. 13:58
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és még valamit,hogy 6 honap eltelt ujra lehet feljelenteni? Szoval korházban voltam és nem voltam beszámítható, mert kábult voltam a sok nyugtató gyogyszer miatt és nem értettem a tárgyaláson semmit.
2008. aug. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!