Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom vagyis már írhatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vagyis már írhatom, hogy expárom külföldön dolgozik, azt mondja többet nem költözik magyarba vissza de minket szeret, és nem hagyja el a családját, ti ezt hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés
-hogy lehet ilyen butának lenni,hogy tudnak a férfiak ilyen hülyeségeket kitalálni,itt van az én példám,hogy ugye haza-haza jön majd látogatóba,meg szerelmes belém de értsem meg ő többet nem költözik ide vissza,hát mi van???nem tán a fejemre van írva hogy ez bolond mindent elhisz neked,mert szeretem de hülyét azért ne csináljon már belőlem!!! a másik egy ismerősömé hogy ha már különmentek néha-néha összejárhatnának szex-szelni meg lakhatna nála bérlőként:))) borzasztó hogy miket ki nem találnak...
2014. febr. 1. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem mész utána?
2014. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értem ezt. Azt mondja szerelmes beléd, te az írod, szereted. Miért is nem mész ki hozzá?
2014. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem férfi vagy nő függő, hülye emberek vannak.


De ilyen esetekben általában csak röhögni tudok a szenvedő félen (a kérdező-féléken), mert általában már évekkel előtte egyértelmű, hogy csak szórakozásból meg az igényei kielégítésére jár haza a másik fél, aztán ennyi. Mert annak, ha nincs igénye a társaságodra ezer más jele is van, csak az ilyen idétlenek igyekszenek ezt ignorálni és álomvilágba ringatni magukat.

2014. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utána???Minek vagyok én olyan büszke ember hogy tudjak lépni nélküle,meg csak szólok hogy 3 gyerekkel mennék ,de minek is....???Igen második válaszoló csak tudod ez mind friss dolog ,1 éve ment ki dolgozni kb 6 éve hogy elkezdett vacakolni,majd azt hittem én csesztem el és hopp rájöttem hogy neki ez a kényelmes,na de pont ezért is írtam ki a kérdést,mert én úgy gondolom itt a vége,sőt mit kezdjek én vele??Nem hagyom magam kihasználni,csak a tutit tegnapelőtt mondta ki,és ugye még a feldolgozásnál járok...egyszerűen kiváncsi vagyok vajon más hogyan reagálná le a dolgot?
2014. febr. 1. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

"Utána???Minek vagyok én olyan büszke ember hogy tudjak lépni nélküle"


Jó, akkor legyél nélküle, de akkor ne rinyálj, hogy szereted... :D


"meg csak szólok hogy 3 gyerekkel mennék ,de minek is....???"


Hát 3 gyerekkel méginkább takarodnod kellene ebből a nyomorult országból, már csak azért is, hogy a gyermekeidnek jobb jövőt és megélhetést biztosíthass annál, mint ami itt van...nekik csak előnyük származna belőle.


Hogy reagálnám le a dolgot?


Ez az előzményektől függ. Ha ő értetek dolgozik ott kint, többször kérte hogy menjetek utána, kezdjetek új életet, akkor magamba néznék, hogy mekkora hülye vagyok.


Ha otthon is jól éltetek, a saját szórakozására választotta ezt az utat és egyáltalán nem törekszik arra, hogy egy család legyetek, akkor én is leszarnám.


De a kérdésedből nem derül ki, hogy ő hogyan viszonyul ehhez az egészhez, csak az, hogy ő most neked vagy hozza a pénzt és hazajár, vagy elmehet a búsba. Ez pedig azért nem egy vonzó és szimpatikus hozzáállás a kapcsolathoz.

2014. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hajaj annyira bonyolult de leírom,nos nem rinyálok :) szeretem de ezt nem rinyálásképp írtam csak mert ez az igazság de nem alázkodom meg elég volt abból ez a 6 hónap mire kiderült hogy mi is van...a pénz???hát őszintén nem sok ember utálja úgy a pénzt mint én,mert minden arról szól,nem a szeretetről a boldogságról csakis a pénzről,én nem követelem tőle,tudom hogy nincs neki elég volt ránéznem mikor itthon volt,meg látni hogy zabált mint egy koldus aki hetekig nem eszik,DE én mondtam jöjjön haza és megoldjuk legyen itthon velünk na de ő bizony magyarba többet nem költözik...hmmm erre mit is léphetnék,mit is mondhatnék???Eddig tényleg azt hittem, csak dühből mondja de 2 napja rájöttem ez bizony komoly...Ő kiment 1 éve hogy a hitelünket ami nem kevés tudjuk fizetni,hát ugye sokat kellett ám a pénzért dolgozni ő bizony nem így gondolta,így ott hagyta azt a helyet és most tengi-lengizik ,haza ad ha tud de a számításai soha nem jönnek be,hogyan is mehetnénk ki 3 gyerekkel ha nincs normális munkája,várja a sült galambot...de nekem felfoghatatlan hogy nézhet ennyire butának hogy én epekedve várom haza,ő meg kint éli világát??!!Nem akarom magam sajnáltatni mert mondom először azt hittem én csesztem el,de ha vki azt mondja szerelmes belém ,meg szereti a gyerekeit,de többet nem tud itt élni,arra ti mit mondanátok??Nagyon szomorú a hangja azt mondja nem boldog!!!-de ezt hogy kezelhetném??Csak nem akarok önző lenni,és szeretnék tanácsot kérni mi az az "arany középút" ami jó lehet...értitek???
2014. febr. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!