Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Külföldön munkát vállaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön munkát vállaló családoknál nőtt a válások száma?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem merném ezt így kijelenteni ... Nem kell ahhoz külföldön dolgozni egy pár egyik tagjának ,hogy a házasság tönkremenjen . Nekem férjem külföldön vállalt munkát és egyáltalán nem lett rosszabb a kapcsolat közöttünk .. Nyilván nem egy életcél így élni ,de ki lehet bírni ,ha vannak közös célok (mi pl.kiköltözünk hamarosan,oda tervezzük hátralévő életünket ) és STABIL a kapcsolat !
2014. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Én ki merném jelenteni, mert ahol az egyik fél távol él a családtól hosszabb ideig, ott jó 80%-ban válás a vége sajnos. Mivel az se nem házastársi kapcsolat, se nem család.


Természetesen nem csak a külföldön munkát vállalókon múlik a válások száma, de lényegesen megnyomják, az biztos.

2014. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztaltam a közvetlen környezetemben,hogy bizony megromlik a házasság...!Persze igazad van "1",hogy konkrétan nem lehet erre fogni.Erős kötelék de tényleg nagyon stabil házasság kell ahhoz,hogy kibírja a mai világunkban fellépő anyagiasság és pénztelenség által okozott problémák forrását."2".én is ezt tapasztalom sajnos!
2014. jan. 12. 14:43
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Kedves 2. ... Benne vagy ,vagy voltál ilyen szituációban ?Dolgozott a párod külföldön a családod boldogulása érdekében ?! Kikérjük magunknak az általad írottakat! Mi a párommal 13 éve vagyunk együtt ,gyermekünk 9 éves és büszke vagyok rá ,hogy jóban-rosszban ,távolság ellenére kitartunk egymás mellett ... Attól,hogy a párom 4 hetente jár haza ,igenis CSALÁD vagyunk !!!
2014. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagytok család. Milyen család az, ahol 1 havonta 1-2 napja látják a gyerekek az egyik szülőjüket, vagy a házastársak egymást? Semmilyen. Ott nincsenek közös mindennapok, témák, nincs kontaktus. Ott van az egyik fél a gyerekekkel, egy fél család és az ELTARTÓ.
2014. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Jól van drágám :D ! Szabad ország ,szabad akarat ,mindenki azt gondol amit akar ! Mi is ...de miután ugye nem ismerjük egymást ,eszembe nem jutna egy olyan emberről véleményt alkotni ,akit sosem láttam ,ismertem ...Világos ,hogy te most nagyon szeretnél polgárpukkasztó lenni ..de nem jött össze ,mi nem vagyunk vevők a hozzád hasonló véleményekre .További szép estét !
2014. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.

Nem szeretnék nagyon polgárpukkasztó lenni, kezdjük azzal, hogy te vagy az, aki eleve nem a kérdésre válaszolt (ugyanis az nem az volt, hogy nektek így jó-e, hanem hogy nőtt-e a válások száma, ami tényszerűen igaz). Ha kötekedni jössz ide, mit vársz cserébe? Dicséretet?


Egyébként annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy az ilyen helyzetekkel nem az a baj, amikor belekényszerül az ember...hanem az, amikor nem is igyekszik újra egyesíteni a családot. Ismerek ilyet, sajnos nem is egyet. Aki VALÓBAN család szeretne lenni, az megtalálja a módját fél-1 éven belül, hogy a férj után menjen, vagy eleve nem él ilyen megoldással. Akinek hosszútávon megfelel ez, az meg általában nyíltan élvezi, hogy dől a pénz, de egyedül van. Külföldön élek, és élből van legalább 5 olyan magyar ismerősöm, akik kényszerből költöztek ki...vagy élből családostul, vagy fél-1 éven belül jött a feleség, család is.

2014. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem én kezdtem a kötekedést ,hanem te! Te írtad azt ,hogy amiben én élek az nem család !!! Ne minősíts bennünket ismeretlenül ... Több mint 10 éve éltünk már együtt ,mikor a páromnak külföldi munkalehetőség adódott.Ha odafigyeltél leirtam ,nálunk is az a cél ,hogy minél hamarabb kimehessünk a párom után és ott új életet kezdhessünk .Írod külföldön élsz ... akkor minden bizonnyal tudod ,mennyire nehéz dolog albérletet kivenni ... Nem megy 1-ről 2-re....
2014. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos most telt be a pohár.Vagyis inkább nálam.A férjem kamionozik,ugyan az mintha külföldön dolgozna.Három hetente van itthon 2 napot hétvégén.Van amikor én meg pont akkor dolgozok,úgyhogy még akkor se biztos hogy találkozunk.16 évig bírtam,most válunk sajnos.Hiába beszéltük meg,sose fogja abba hagyni,de ha abba hagyná akkor se lenne már jobb,mivel teljesen el szoktunk egymástól.Ez így nem volt családi élet.
2014. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!