Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok arrol, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol, ha valakik igy oldjak meg a gyerektartast?

Figyelt kérdés
Nincs fix osszeg, hanem az apa egy bankszamlara utal, ahonnan az anya kartyaval vasarol. Ha elfogy a penz, az apa feltolti. Az apa neten tudja ellenorizni, hoy mire kolt az anya.
2014. jan. 6. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha nekik ez így jó, akkor miért kéne nekem erről bármit is gondolnom?
2014. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Azt, hogy az ő dolguk, ha nekik így ez megfelel és működik, másnak nincs köze hozzá.
2014. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
És, ha az apa úgy véli, az anya feleslegesen költött, akkor bedugítja a pénzforrást? Egy pontos tartásdíj meghatározás, fizetési mód a bíróságtól, és az apa ezen felül bármennyit adhat, ha akar.
2014. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Azt,hogyha nincs megjegyzésbe beleírva az utaláskor,hogy ennek meg ennek gyerektartás akkor 1-2-3 év és kitalálja az anya,hogy semmit nem kapott gyerektartásként.
2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem egy minimumot mindenféleképpen meg kell határozni!
2014. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Szóval te vagy az anya aki kapja a pénzt?
2014. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

# 4/5


Szerencsére az ilyen férgek ellen lehet indítani utalás miatt ajándék visszakövetelést 2-3 évre, másrészt max 6 hónapra visszamenőleg lehet gyerektartás nem fizetés miatt perelni.

2014. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Legyen egy minimum meghatározott összeg, és ha akar az apa még utaljon amennyit ő szeretne.

De szerintem fontos, hogy hivatalosan is rendben legyen minden.

2014. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
En is egybol arra gondoltam, hogy jobb ha ez le van palirozva rendesen, de aztan eszembe jutott, hogy a volt ferjemmel nekunk is kulon megallapodasunk volt ami mind a kettonknek megfelelt es tartottuk is magunk ehhez, viszont nagyon idegesito volt, hogy ismerosok es baratok osztottak az eszt kivulrol, hogy szerintuk mi lett volna a helyes. Aztan volt is belole sertodes amikor a sokadik alkalommal kitort belolem, hogy ehhez meg mi kozod,en se turkalok a zsebedben vagy csak direkt akarsz minket osszeugrasztani.
2014. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zabmester ***** válasza:
48%

Egy meghatározott minimum tényleg jó, ha van, már csak azért is, hogy vitás esetben legyen egy viszonyítási pont.

Nekem az erős egy kicsit, hogy "az apa neten tudja ellenőrizni, hogy mire költ az anya". Nyilván a gyerektartás a gyereknek jár, de már eleve abból kiindulni, hogy itt "ellenőrzésre" van szükség, nekem elég negatívan hat. Meg aztán azt nem is fogja látni a netbankon senki, hogy MIRE költöttek a számláról, csak azt, hogy MENNYIT és HOL.

2014. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!