Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hölgyek! Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ti voltatok már úgy hogy eldöntöttétek,váltok.Később meggondoltátok magatokat?Ha igen mi volt az oka a változtatásnak?
2013. dec. 4. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Párszor volt, hogy már eldöntöttem elválok, aztán mégsem adtam be a válóperi papírokat. Az ok csak annyi volt, hogy mindig jött ígéret, hogy ezentúl minden jobb lesz, csak egy utolsó esélyt adjunk a házasságunknak. Azt hiszem türelmes voltam, és talán a 4-dik esély után mondtam azt hogy elég volt. Nincs több esély. Végül is elváltunk..
2013. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Es te most megbántad?Evek óta azon töröm a fejemet, hogy válni kell, mert nem kapom meg azt a tiszteletet,amit valójában érdemelnék.

Ha megteszem nem hiszem, hogy megbánnám!

2013. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ma 16:37 vagyok..

Ha tőlem kérdezed, hogy megbántam.e hogy elváltam akkor csak egy valamit bántam meg

Hogy adtam 4 esélyt. Hogy nem váltam el akkor amikor először megfordult a fejemben, a válóper gondolata.

2013. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem, de akinek ezt mondja a párja, az ne ringassa magát csalóka álmokban! Ha ezt mondja, akkor valami nagyon nem stimmel. Vagy nem szereti a párját, vagy a párja annyira elvislehetetlen, hogy bár szeretné, de nem tudja már elviselni. Az, hogy ezt kimondja, ha komolyan gondolja, ha csak fenyegetésképp, akkor ha vissza is vonja, semmi nem fog változni.

Visszavonja, mert reszket attól, hogy egyedül legyen, nem akart elvált lenni, nem talált még következőt, meg mit fognak szólni az ismerősök, stb....

Hát persze az is lehet, hogy volt egy félrelépése, de kiderült, hogy abból nem lehet komolyabb, ezért marad a réginél, ez elég aljas lépés.


Mindenesetre nem maradnék azzal, aki ilyet mond. Valószínűleg már kibeszéltétek a problémát, szóval ennyi...

2013. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazából bejelentette hogy válni akar2 hónapja kb.Azóta sem beszél róla.
2013. dec. 4. 16:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Anyám 30 éve ezt csinálja. El szeretne válni, de valójában nem akar. Már elmúlt 50, nem akar új életet kezdeni. Amikor meg kicsik voltunk, ránk fogta, hogy nem teheti ezt a gyerekekkel. Pedig mi örültünk volna neki.
2013. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy jelentette ki... veszekedés közben? vagy minden előzmény nélkül? ha veszekedés közben, akkor ilyen kicsúszik az ember száján ha már nagyon felbosszantják, vagy tehetetlenségében nem tud már mit mondani... ha azóta se beszél róla az azért érdekes.. akkor nem gondolhatta valami komolyan, mert azért ezt meg kell beszélni... te hogy érzed? milyen a házasságotok? miért mondhatta ezt?
2013. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mint élettárs kérek alázattal megszolalást kérni! :D


7 éve élek egyutt a parommal es 3. ev vegen (2honapra voltunk a 4.evfordulotol) megjelent az elore fixalt randi helyszinen csak azt nem tudta h mindvegig velem sms-ezett es uzengetett a sexpartner Oo kereso oldalon...2 het aktiv mosolyszunet,haza is koltoztem. Aztan megint elkezdett udvarolni...visszamentem. Ennek 3 eve,de mostansag (kb1,5 eve) nincs olyan NAGY veszekedesunk amibe hozzá nem vágnám hogy szakitanunk kellene,mert ezt nem birom tovabb. Mikor megkerdi h mit nem, akkor megmondom a szemebe h vele van tele a tokom. Van hogy csak ránezek es elönt a düh (megha az adott pillanatban nem is csinalt semmi rosszat),helybenallasbol ftudnam ilyenkor képelni! Persze o arra fogja h kivgyok merulve,sokat dolgozok,jo sok baromm vagyok korul veve, en meg alapjaraton erzekeny lelku vagyok,olyat is szivemre veszek amire mas atlag ember tojna nagyivben....stb. Az ominizus randi ota persze a bizalmam kozelebb van a nullához mint a háromhoz. Ezek utan termeszetszeru h mindig utana kerdezek (még mindig vannak stikliei igaz pénz dolog,nem nő ugyek),mindig rajovok,mindig kiborul a bili es a vegen persze ő ordit hangosabban XD h en miert kutakodok utana..stb. Ilyenkor elkuldom a francba XD de nem megy el :D Isteni harmonikus kapcsolat ez! :D Ennek ellenere vele vagyok. A 7 ev alatt megzapulhatott az agyam.

2013. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem veszekedés közben mondta hanem egyszer leültetett és akkor.Nálunk veszekedés eleve nincs is.Inkább az hogy nem szólunk egymáshoz.Azért azt tudni kell hogy nem igazán váló okok amiket felsorolt.13 éve vagyunk házasok.Van egy beteg kislányunk.2 Hete kapott virágot,békülés jeleként.Akkor még megerősítette a válási szándékot.De a részletekről hallgat azóta is.És előtte is.Ezt nem értem,akkor miért nem mondja,ha ennyire biztos benne.
2013. dec. 4. 19:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha semmilyen problémát nem beszéltek meg, ráadásul még csak nem is szoktatok veszekedni, akkor ez a ti kapcsolatotokban teljesen "normális". Én a helyedben nem lepődnék meg, ha kapnék egy levelet, hogy a nejed beadta a válást.


Lehet, hogy neked azok a dolgok, amiktől a nejed kivan nem olyan fontos. Viszont ő ezek miatt nem érzi jól magát a házasságotokban, sőt, lehet, hogy szenved. Mindenképp beszélgetnetek kéne erről, akár folytatni a múltkori beszélgetést, hogy miben lehetne változást elérni, mitől lehetne jobb, erősebb a kapcsolatotok.

2013. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!