Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mennyire befolyáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire befolyásolja a válásokat a rendszeres facebook használat?

Figyelt kérdés

Elég sokat nézelődök a közösségi oldalon mikor unatkozom. Sok ismerősöm mondta, hogy figyeljek oda, mielőtt a kapcsolatom rovására megy.

Mert a facebook lehetőséget ad a flörtölésre és ezt sokan kihasználják.

Mert ha megböksz valakit, máris azt hiheti hogy ki akarsz vele kezdeni, vagy ha hozzászólsz a képéhez vagy lájkolod stb.


Nekem több ismerősöm azért vált el, mert az egyik megismerkedett valakivel fb-on, és miatta hagyta el a családját.


Én mégsem hiszek ebben, illetve a magam részéről nem félek, hogy esetleg beleszeretek valakibe pár levélváltás után.

(igaz, anno a párommal is úgy kezdődött az egész, hogy fb-on leveleztünk)


2013. okt. 20. 22:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Igy visszaolvasva kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Szóval szerintetek a facebook vezethet váláshoz?
2013. okt. 20. 22:08
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem az FB az oka. Aki flörtölni akar vagy megcsalni a párját, az anélkül is megtalálja a módját. Amíg nem volt FB, akkor sem voltak hűségesebbek az emberek, csak más területen történtek a dolgok.
2013. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. A Facebook csak egy indok. Ugyanúgy tudna flörtölni az utcán is, ha akarna.
2013. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Legfeljebb annyiban, hogy sok nő emiatt ok nélkül kezd féltékenykedni.
2013. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2013. okt. 20. 22:14
 6/18 A kérdező kommentje:
4, teljes mértékben igazat adok!
2013. okt. 20. 22:14
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Aki a Facebook miatt elválik, az amúgyis elvált volna.
2013. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez csak egy újabb eszköz, de az emberen múlik. Aki féltékeny, az enélkül is az. Aki megismerkedik mással, enélkül is megteheti. Aki túl sok időt tölt rajta, az másra is ugyanúgy rákapna.
2013. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azért jobban szem előtt vannak a facebookon az emberek. Exek, volt szerelmek, lánybarátok fiúbarátok, stb. Ha mondjuk az életben már túl vagy az exeden, akkor elfelejtheted, lezárhatod, de ha facebookon mindig ott van szem előtt, szerintem úgy sokkal nehezebb lezárni azt az időt. Emlékszem milyen kínos volt első exemmel a szakítás utáni első pár tali, kényszerű mosoly, "sziahogyvagy". Aztán amikor először látod új barátnővel, stb. Szóval ezek a kínos dolgok ugyanúgy kellenek egy szakítás lezárásához. Facebookon viszont csak annyit látsz, hogy ugyanúgy ő is ott van a többi ismerősöd között, szinte ugyanolyan értékű ismerős, és mivel a facebook profil nem vág képeket meg nem pirul el, nem adja ugyanezeket az érzéseket vissza. Na, remélem érted mit akarok mondani.
2013. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
76%

Én is azt mondom,hogy semennyire....

Aki hajlamos a megcsalásra,hűtlenségre,az talál rá módot,hogy máshogy oldja meg.

2013. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!