Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni szeretnék a férjemtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni szeretnék a férjemtől de őstermelők vagyunk és benne vagyunk mezőgazdasági pályázatokban. Befolyásolja ez a válást?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha benne maradsz, tehát nem lépsz vissza a pályázattól, akkor semmi gondot nem okoz a válás ez ügyben.
2012. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az üzleti ügyeket külön lehet a vagyonmegosztástól venni, akkor semmi gond, üzlettársaknak nem kell házastársaknak lenni.
2012. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egészen így van.

Ha például családi gazdálkodók, akkor azt bőven befolyásolja a válás, hiszen a család megszűnik.


A vagyon meg közös, itt nem elvihető tárgyakról beszélünk, hanem feltételezem földekről, vagy fóliákról, esetleg állatokról, meghatározott telephelyen.


Ha a pályázatot is családi gazdálkodóként kérték, akkor az szerintem bőven módosíthat.


Bírósági panasznapon kérdezz, ott tudnak bővebbet mondani.

2012. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is pont azt akartam kérdezni, de szerintem szinte biztos hogy családi gazdaság címen pályáznak, de ha elválsz akkor ez gond lehet, mert hol lesz a család.

Amúgy jól gondold meg az egészet.A legroszabb dolgot vázolom fel. Ha a vállalkozás balul sül el ti nem vagytok együtt de nem is váltatok el akkor rajtad is behajtanak mondván együtt voltatok a buliban.

2012. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm östermelőként pályázati pénzeket is kaptak. Elváltak!

Ezzel kapcsolatban az NAV-hoz menjél be, ők tudnak infót adni.

De szerintem is logikátlan, hogy pályázati pénzek miatt két ember ne tudjon elválni.

2012. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább a pályázati szerződés feltételeit olvasod át, mint itt kérdezel? ahány pályázat, annyi feltétel, stb. Ott kezdjed és ha kérdésed van, akkor annak tedd fel, ahonnan a pénzt kaptad....
2012. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
beszélj ügyvéddel
2012. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!