Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Barátnőmet elkuldhetem haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet elkuldhetem haza úgy hogy a gyerekünk nálam maradjon?

Figyelt kérdés
Nem jövünk ki egymással, nem segít szinte semmiben amire megkèrem, főzni se nagyon tud de nem is akar pedig a neten van elèg recept hanyag, lusta allandoan a facebookon log, eljott hozzank az anyja most foleg az facebookozik a szgèpemen, ja meg bevert 2 feles 50 fokos hazipalinkat szeme se rebbent delelott, delutan meg sört, allandoan megy a tv, reggelente szoptatas utan bekapcsolja mondjuk hajnali 3-kor aztan mikor vegzett nem hogy nem kapcsolja ki de be se allitja hogy kesobb kikapcsoljon! Anyukám már elhunyt, apum beteg, en meg ugy erzem rendesen kihasznalnak, bnom meg visszael a gyerekkel! Mit tehetek? Azt se akarom hogy veluk eljen a 7 honapos kisfiam meg egyedul se akarom nevelni, elegem van ebbol a parkapcsolatbol, en 26 bnom meg 32 eves, ha hazazavarnám akkor a gyereknek kinèl kellene legyen?

2013. okt. 4. 10:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom,hogy szerelem sincs köztetek,vagy csak a düh beszél belőled? Azt irod,hogy eleged van belőle,de egyedül se akarod nevelni a gyereket. Akkor hogy akarod? Látod,ha már gyerek van,nem úgy megy,hogy elegem van,kidobom az asszonyt, és majd keresek valaki mást...GYerek mellett már minden lépést meg kell gondolni. ÉS sokmindent nem is tudsz tenni...Egyedül nem tudnád nevelni,mert gondolom dolgoznod kell. A gyereknek meg akármilyen is az anya,de szüksége van a gyereknek az anyjára. Neked is gyerekes a felfogásod egyébként. Az anyóst el lehetne küldeni,van lakása,nem?
2013. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Èn ugy vagyok vele hogy senki sem tokeletes, tisztaban vagyok vele hogy nekem is vannak hibaim, rossz napjaim, az is biztos hogy minden csepp a tengerben vagy inkabb poharban elobb utobb kiont tele lesz a pohar es ha valakit kiismer az ember es egy ido utan nem hagyja hogy elvakitsa becsapja, kihasznalja es raebred a dolgokra akkor a leg aprobb hibak is nagyitva lathatok es nem azert mert az akkora baj hanem a multbeli serelmek miatt! Nyilvan nem az a bajom hogy anyosom nem hozott bort vagy valami kis dolgot hanem a tobbi dolog ami korulveszi es ot meg a csaladjat jellemzi, a hozzaallasa rossz! A gyereknek kell az anyja meg az apja mind ketto en ezert se leptem eddig meg azert se mert se veled se nelkuled kapcsolat ez, es nyilvan hatassal van az en szemelyisegemre is az hogy allandoan civakodunk, hol a nyugalom a bèke meg a szeretet? Sokan azt tanacsoltak hogy verjem meg az kell neki ez se megoldas meg nem is vagyok az a tipus! Elkepzelni se tudom milyen lenne veszekedesek nelkul, amikor nem kell neki mondjam hogy csinald ezt csinald azt, hanem magatol belatja mia feladata a haztartasban es szorgalmasan igyekszik azt elvegezni, nyilvan en is segitenek neki amikor tehetem mert igy lenne helyes! Persze ha mpndom neki akkor hajcsar vagyok meg ne dirigaljak neki! Egyebkent ha ranezek egy lanyra felszemmel egy pillanatra az utcan azt is kiszurja es egy hetig hallgathatom hogy mennyek agyba vele! Bevonzom az ilyen lanyokat sztem, talan felek a jobb csajoktol meg az elutasitastol es ez a testsulyombol (95 kg)kifolyolag is lehet onbizalomhiany stb

Na mind1 a gyerek az elso es ehhez tartom magam de a gyereknek nem jo ha ugy no fel hogy a szulei allandoan veszekednek, az se ha baratnomekhez megy mert ott jot nem lat nem tanul sztem!

Koszi a valaszokat ezekbol is tanultam!

2013. okt. 5. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!