Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Barátnőmet elkuldhetem haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet elkuldhetem haza úgy hogy a gyerekünk nálam maradjon?

Figyelt kérdés
Nem jövünk ki egymással, nem segít szinte semmiben amire megkèrem, főzni se nagyon tud de nem is akar pedig a neten van elèg recept hanyag, lusta allandoan a facebookon log, eljott hozzank az anyja most foleg az facebookozik a szgèpemen, ja meg bevert 2 feles 50 fokos hazipalinkat szeme se rebbent delelott, delutan meg sört, allandoan megy a tv, reggelente szoptatas utan bekapcsolja mondjuk hajnali 3-kor aztan mikor vegzett nem hogy nem kapcsolja ki de be se allitja hogy kesobb kikapcsoljon! Anyukám már elhunyt, apum beteg, en meg ugy erzem rendesen kihasznalnak, bnom meg visszael a gyerekkel! Mit tehetek? Azt se akarom hogy veluk eljen a 7 honapos kisfiam meg egyedul se akarom nevelni, elegem van ebbol a parkapcsolatbol, en 26 bnom meg 32 eves, ha hazazavarnám akkor a gyereknek kinèl kellene legyen?

2013. okt. 4. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Az anyának ítélik általában.

DE csinálj felvételt mikor iszik, hátha segít!

2013. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Elkuldheted, ha a lakás/ház a tied es a gyerek állando lakcíme is az. A gyermeket az állando lakcímrol elvinni nem lehet, csak a masik szulo beleegyezésével, tehat ha a te címekre van bejelentve, az anyuka nem viheti el.
2013. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez azért elég durva, nem él Édesanyád és nyeregben érzi magát. Szomorú, de ez van. Egy 16 éves megesett kislányban is több az anyai ösztön, mint benne; aki ennyi idősen nem komolyodott meg, később sem fog. Igen, egy "kandikamera" jól jöhet, mégha alattomban is készül, akkor is, mert ő is alattomos dolgokat művel, míg Te dolgozol.
2013. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem védeni akarom az anyát,de attól,hogy megivott 1-2 felest,még nem fogják tőle a gyereket elvenni :) Ehhez azért több kell. Miért nem beszélsz vele? Mond neki,ha nem változtat el kell mennie onnan,a gyereket meg a te felügyeleti jogod alá helyeztetetd a gyámhivatalban. Ha ez nem elég,akkor a biróságra mész és ott fogod kérni a gyermekelhelyezési pert. Hátha megijed és változtat.
2013. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ES amikor gyereket vallaltatok nem ilyen volt? Nem lehet hogy szules utani depresszioja van? Persze ensem vedeni akarom, mert tenyleg ugy tunik, hogy nem torodom, de azert ennyibol nehez mindent megitelni.
2013. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem a bnom iszik hanem annak az anyja, anyosom! Bnom meg azt is kihasznalja hogy tudja apu belebetegedne ha a kisfiunkat elvinnè, ezèrt is mer ilyen lenni, bnom allando lakcime is itt van apuè a ház, attol is fèlek ha szèt megyunk majd mindent amit egyutt elesunk alatt vettunk meg mast is majd el akar vinni vagy kifizettetnè velem meg a gyerektartas is, tul hosszu lenne leirni miket meg nem csinalt velem ez a no, de ugy latom az egesz csaladja ilyen ebbol elnek, masbol akit le lehet huzni azzal megteszik
2013. okt. 4. 11:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Szoptat és közben piál? Délelőtt 2 pálinka, miközben a kicsivel kellene foglalkozni? Na ez már eleve rossz szülői magatartás, ha nem gondoskodik megfelelően a gyerekről, akkor hiába ő az anyuka, nem neki ítélnék, ha az apuka jobb szülő, akkor a gyermek érdekét nézve biztos az apához kerül a gyerek.

Én nem engedném, hogy így viselkedjen, kidobnám azonnal, a gyerek meg maradna velem és kész. Felháborító, hogy mennyire felelőtlenül szülnek egyesek, aki nem érett az anyaságra, az ne szüljön és kész. Csak szegény gyereket sajnálom meg téged, hogy ilyen nőszeméllyel hozott össze a sors.

2013. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ES akkor ki maradna otthon a 7 honapos gyerekkel amig te dolgozol??
2013. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha bnom inna mar eleve gyerek se lett volna, bar cigizik cigizett es sztem fog is hiaba mondtam neki hogy tegye le esze agaba se volt! Az anyjat se komazom mert mikor meg lett a babánk nem jott el latogatoba, kb 400 kmre lakunk egymastol az oka az volt hogy nem jott el hogy az o anyjaval vagyis bnom nagymamajaval volt otthon apolasin kb 4 honapja elhunyt a nagymama most gondolta eljon a baratnom huganak a 3 eves lanyaval egyutt es mindezt ugy tette hogy 3 nappal elotte szolt hogy jonnek, ajandekba hozott egy ures palinkas uveget eloszor megorultem hogy legalabb az anyja normalis es hozott egy 400 ftos gagyi bort a tescobol mondjuk de nem, azt az uveget hozta vissza amit egyszer bnom vitt palinkaval teli nekik, delutan meg mivel rajott hogy elfogyott a palinkank csak annyi van ami a hutobe van az meg gondolom nala hamar elfogy, hogy szerezzek mar valakitol palinkat kifizeti egy ismerosenek kellene! Mint a vizfolyas ugy hazudozik! Baratnom hanyagsaga nemtorodomsege szamomra egyertelmu mar joideje, de amikor nagy ritkan kijovunk egymassal akkor az feledteti a rosszat nèmikèpp ( nem a szex ) egy rozsdas szoges deszka izgalmasabb, amikor osszejottunk eloadta magat hogy verte az ura el se tudtam kepzelni hogy uthet meg egy not, hazasok voltak elvaltak, azota mar rajottem nem talal meg egy ilyen hulyet mint en, sot ha talal is valakit lehet az agyonveri a viselkedeseert, nem lehet vele megbeszelni semmit, ha kerdezem mi baja azt mondja semmi, de latszik rajta hogy baja van! Ez nem szules utani depresszio, most mutatja ki a foga feherjet!
2013. okt. 4. 11:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem mindent egyértelműen leírtál. Szakítsd meg a párkapcsolatodat ezzel a nővel és családjával. Ha nem tisztelnek téged, ha nem jössz ki velük jól és még ráadásul a párod is olyan amilyen... egy percet nem kell velük lenned, ne hagyd magad tovább kihasználni.

A gyereket az esetek többségében az anyának ítélik. Ez alól kivétel, ha az anyánál nincsenek meg a megfelelő körülmények a gyerek nevelésére és/vagy az anya életvitele veszélyezteti a gyerek normális fejlődését vagy testi épségét. Ha ezek közül bármelyik megállja a helyét, akkor fordulj ügyvédhez és vegyétek el az anyától a gyereket. Ha nem így van, akkor sajnos az anyánál marad a gyerek de a láthatáshoz jogod van, sose veszítsd el a gyerekeddel a jó kapcsolatot. Tudom, hogy nem olyan, mintha együtt élnél vele, de azért valami... Később pedig, ha a helyzet változatlan és már a gyerek elég nagy ahhoz hogy elmondja a véleményét újra lehet kérni a gyerekelhelyezés megváltoztatását. Ha a gyerek azt mondja majd, hogy veled akar élni, akkor a bíróság nem dönt másként (kivéve ha nem alkalmasak a körülményeid gyereknevelésre).

2013. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!