Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Elviheti a gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elviheti a gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!

Jogerős bírói végzés van róla (közös megállapodás!!!), hogy a gyerek minden páratlan hétvégén szombat reggel 9-től vasárnap este 6-ig van az apjánál.

Ma 9-kor vártam rá, negyed10-ig, de nem jött, hazamentünk. Délben letettem a gyereket aludni, erre felhívott, itt áll a ház előtt, vigyem le a gyereket. Lementem, és mondtam, nem adom, mert alszik, egyénként sem volt gyerekülés a kocsijában, később jöjjön vissza, és vagy BKV-val, vagy gyereküléssel.

Ezután feljött valahogy a lépcsőházig, percekig nyomta a csengőt, dörömbölt, miegyéb.

Kérdésem az lenne, ilyen esetekben mit tehetek? Ha az apuka nem jön a gyerekért, a megbeszélt helyen (egy játszótéren) álljak egész nap vigyázban, amíg arra nem jár? Mit tehetek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 16. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6%

Az aki kávéra akarja invitálni az exét, hozzámenni nem akar véletlenül ismét? Az ember nem véletlenül válik. Nem kell az exel jópofizni.

Ha nem jön időben, akkor max egy fél órát kell várnod, utána már nem vagy köteles odaadnod, kivéve ha nem jelezte előre, hogy nem ekkor, hanem akkor megy majd a gyerekért.

2013. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
kedves 10-es, nem 5-10 perceken cécózok, de ne ossza már be az időmet, és pláne ne félemlítsen meg, ha valami nem úgy van, ahogyan ő akarja.
2013. szept. 17. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!