Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért félnek a nők a magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a nők a magányos haláltól?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A halál mindenkinek magányos, nem csak a nőknek. Senki nem vállalja át helyetted.
2013. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a magányos haláltól félek (bár az mindenkinek az) hanem attól félek hogy teljesen egyedül leszek, és nem lesz aki a végső perceimben megnyugtatna, aki ott lenne mellettem. Félek az ismeretlen dolgoktól, így a haláltól is. Mivel nem tudom mi vár rám ha meghalok, így félek meghalni úgy, hogy ne mondja valaki (ne félj! nem lesz semmi baj)

De nem csak a nők, mindenki így van vele..

2013. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a férfiak jobban szeretnek magányosan meghalni ?
2013. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudtam eddig hogy nemtől független a haláltól való félelem. Alá tudod támasztani az állításodat valamivel kérdező?
2013. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Hát tömörüljetek egy klubba!

Hulla jó lesz...

2013. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
mindenki fél a magányos haláltól, de ez tökre érthető is. hogy számolnál el magaddal az utolsó perceidben, ha nem lenne ott valaki melletted (akár egy barát), akiről azt mondhatod, hogy már csak érte is megérte élni? remélem érthető, amit írok.
2013. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne nyilvánvaló ez a közhely, azt akarja sejtetni, hogy egyedül él, se pasi, se család, se gyerekek, vagy a szerettei teljesen kitagadták és úgy él, amíg meg nem hal.
2013. aug. 22. 17:46
 8/15 manutd84 válasza:
82%
Vajon ezért járnak a nők párosával wc-re?
2013. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel mindenféle haláltól félek.
2013. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt akartad kérdezni, hogy miért félnek a nők jobban a magánytól ? És attól, hogy magányosan, gyerekek és társ nélkül halnak meg ?


Szerintem ez egyáltalán nem nem-függő. A magány gyilkos dolog, csak talán a férfiak kevésbé vallják be.

2013. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!